Making Waves Polska Sp. z o.o.

Toruń

Making Waves Polska Sp. z o.o.

Opinie o Making Waves Polska Sp. z o.o.

Zuzanna

Czy firma Making Waves aktywnie działa na polskim rynku? Jakie macie związane z nią przemyślenia? Czy to pracodawca, u którego warto zacząć karierę zawodową? Napiszcie, jakie warunki oferuje. Każdy wasz komentarz będzie służył pomocą innym korzystającym z portalu.

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje osób na płatny staż letni - Back-End Summer Internship. Zamierzacie aplikować? Chętnie dowiemy się też więcej od obecnych pracowników Making Waves Polska. Jak wygląda codzienna praca? Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy? Jakie są największe plusy pracy w firmie?

r

ktoś już tu pracował jako Senior .NET Developer i się wypowie?

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie Making Waves Polska Sp. z o.o., produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o Making Waves Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Making Waves Polska Sp. z o.o.