MediaExpert

Opinie o MediaExpert

Rabaty w Inowrocławiu to ściema kupiłem sprzęt AGD za 2000zl i nikt nie zaproponował rabatu więc poco to wszystko

Joanna

@Jam masz rację, ale niestety taki wymóg ma coraz więcej sklepów, bo tak zwana sprzedaż komplementarna. Ale rozumiem Waszą złość. Zawsze można swoje niezadowolenie złożyć w sklepie. Czy jakiś z pracowników MediaExpert chciałby wypowiedzieć na temat pracy tam? Czy sprzedaż komplementarna utrudnia pracę? Każda informacja będzie przydatna.

Joanna

A jak obecnie wygląda praca w MediaExpert? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia i możliwości rozwoju.

Mr.Martin

Ja napiszę opinię o Media Expert w nowo otwartym sklepie w Focusie w Bydgoszczy. Są duże naciski na sprzedaż polis i jak się ich nie będzie wyrabiało to potrącenie z premii oraz rozmowa z kierownikiem. Mamy obecnie plany indywidualne dzienne i na koniec zmiany musimy pisać e-mail do kierownika sklepu i tłumaczyć dlaczego nie sprzedałem polisy i innych dodatkowych usług. Jest to dla wszystkich bardzo stresujące. Nie wiem czy to tak powinno wyglądać ale jeśli ktoś to przeczyta i będzie wiedział co z tym zrobić bądź do kogo się skierować to proszę o informację.

Jam
@Mr.Martin

Głupota na calego. Co oni sobie myślą, to cale szefostwo. Bylem dziś z mamą w MediaExpert w Inowrocławiu. Chcieliśmy prosty tani telewizor dla niej. Kobieta po 50-ce. Znaleźliśmy zgrabny 40 calowy 1400 zł. niecałe, ale jak facet zaczął naciskac na dodatkowe ubezpieczenie bo matryca w nim siada, taki to model, dało się po prostu wyczuć, że wciska nam to ubezbieczenie na siłę. Szybko zrezygnowaliśmy z zakupu. Szkoda pracowników, mają z góry taki nakaz i to się czuje, ale chcialbym by te "ogry" na górze zrozumieli, że nie robią nic dobrego dla firmy, dla swoich pracownikow, którzy pracują w stresie by godnie zarobic, a tym samym dla klientów, którzy mam nadzieje, zrażą sie tak samo jak my. Są jeszcze inne market i życzę ekipie z za lad znalezienia lepszej pracy choć wiem, że nie jest łatwo. Pozdrawiam najniższych.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MediaExpert.
wysoka ela

na miejscu firmy zrobiłbym tak samo, nie ma co ryzykować. firma ma prawo wymagać uczciwości skorop sama jest bardzo uczciwa i solidna, a ceny mają niskie

Nani

Czytałem statystyki i mimo iż ta reklama denerwowała każdego to jednak zadziałał tzw. viral advertising. Dużo o nich było w memach, wiadomościach, gazetach dzięki temu spotowi reklamowemu. Przyniosło to ekekty większe niż sami myśleli. Ludzi z ciekawości nawet przychodzili, a że ktoś co jakiś czas coś kupił to duży plus dla nich. Myślę, że cała akcja się udała.

niskie

Ludzie NIESTETY bardzo narzekają na obecną kampanię reklamową, ponieważ chyba wykupili połowę czasu antenowego w określonych godzinach. Myślę, że marketingowcy odwalili kawał dobrej roboty, bo zapadło to wszystkim w pamięć, ale czy przyniosło to efekty sprzedażowe, może ktoś z pracowników powiedzieć? Chciałbym tam przy okazji spróbować swoich sił - warto?

hahahahah

widzieliscie pewnie ostatnia reklame w telewizji i pewnie slyszeliscie w radiu ;) ? coz - przyznam wam szczerze, ze nie da sie jej nie zauwazyc bo jes wszedzie i jest w kolko teraz to nawet na fb powstaja jakies grupy. jaj estem przez te reklamy zainteresoany praca, ciekaw jestme czy w sklepach po ttych reklamach jest zdecydowanie wiecej ludzi czy moze sprzedaz jest na tym samym poziomie . potrzebuej pracy jako sprzedawca.

ph

biorą każdego kto umie wciskać przedłużone gwarancje staruszkom co nie wiedzą o co chodzi, jak nie masz skrupułów to aplikuj

racja

media to głównie wciskanie ubezpieczeń i dodatkowych usług, doradza niewykwalifikowany (usunięte przez administratora)

wojtek

[usunięte przez moderatora] z ;Pozkalu \\\'\\\' [usunięte przez moderatora] tańczy nocami na cmentarzu nago na grobach [usunięte przez moderatora]

maciek

W związku tym ,że na stronie DRUKARNI ,,Pozkal\'\' szaleje cenzura wymazuje się , wszystkie negatywne opinie , mozna tylko chwalić tę firmę , tak to ustawił zarząd firmy , gwałcąc wolność słowa i demokracje gwarantowane przez konstytucje Rzeczpospolitej Polskiej wielka prośba do uczestników tej strony o pozwolenie skorzystania z niej

kupujący

Mediaexpert w Inowrocławiu - TOTALNA PORAŻKA !!! Obsługa na poziomie poniżej krytyki. Po pierwsze nie znają się na sprzęcie za który odpowiadają, po drugie można odnieść wrażenie, że Panie i Panowie tam pracujący są za karę... żeby znaleźć kogoś z obsługi trzeba się długo prosić, biegać i szukać sprzedawców... powinni zwolnić część personelu... więcej tam nic nie kupię nawet jakby nie wiadowmo jaka była tam promocja...

wiadomo znajomości rządzą ;)

majkel

obcinają pensje co jest [usunięte przez moderatora] bo w umowie nie ma nic o tym, radzę konsultację z PIP bo cos w tej firmie jest nie tak

ooooo

Potwierdzam, zwalniają za nic, obcinają pensje za wymyślone braki w towarze

Maroko

[usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora], dziwie się że inspektorat pracy jeszcze tej firmy nie dorwał, sama umowa o pracę to balansowanie na krawędzi przepisów, ostrzegam byle daleko od tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Inowrocław

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

MediaExpert