Globtrex.com

Toruń

Opinie o Globtrex.com

wkurzony do 4potęgi

niestety przewaliłem duuużo , kiepski kontakt z poprzednim opiekunem, większość wskazówek w ostatnim czasie nietrafiona. szok, okazuje się, że wyjąć pieniądze możesz tylko zamykając rachunek całkowicie lub wyciągając trochę wtedy gdy masz pokrycie aktualnie otwartych pozycji na poziomie ponad 200%. wtedy możesz wyjąć NADWYŻKĘ czyli to ponad 200%

Wkurzona

Tak upierdliwej firmy jeszcze nie spotkałam! Dzwonią z różnych numerów, już chyba mam "kolekcję" z 15! Są wręcz beszczelni! Nie dociera do nich, że kogoś ten temat nie interesuje, ŻENADA!!!!

Lida

Czy globtrex ma coś wspólnego z etx capital

dfg

w globtrex.com , straciłem wszystkie oszczędności 40.000 pln, praktycznie brak kontaktu z brokerem

Radek M
@dfg 11.11.2016 23:55

Ja tam inwestuje od roku i z pomocą opiekuna zarobiłem 130%, zysk może nie oszałamiający ale lepsze to niż kisić kasę na lokacie. Ich przewidywania nie zawsze się sprawdzają ale wiadomo to tylko ludzie więc nie przewidzą w 100% wszystkiego. Ale przynajmniej w 80-85% informacje się sprawdzają patrząc na przestrzeni całego roku. A poza tym ludzie tutaj chcą dowiedzieć się jakim jest pracodawcą, a nie ile ktoś stracił.

Michal

Dobrze platna, czasochlonna, dla ludzi, ktorzy rzeczywiscie ida pracowac.

odradzam

Polecam obejrzenie Wilka z Wall Street.

Michałł

bez przesady, Globtrex, to niezły pracodawca. oczywistym jest, ze praca szybka, dynamiczna i nie dla wszystkich

tom

firma typu żyd , nastawiona na wyzysk i specjalizujaca sie w kolekcjonowaniu nie potrzebnych iinformacji

Zostaw opinię o Globtrex.com - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Globtrex.com