Solo

Opinie o Solo

anonim jeden z wielu

Popieram wyżej napisane opinie kolegow zacofanstwo,ludzie robia narzędziami które maja juz po kilkanascie lat wydobycie w stosunku do innych kopaln jest najwieksze a płace jak staly tak stoja w miejscu Krupiński to jest panstwo w panstwie rządzi sie swoimi prawami a ludzie sa traktowani jako tanie woły robocze jak ktos tam robi to juz chyba nie trzeba wiecej pisac mam nadzieje ze wyzsze wladze to przeczytaja i sie przyjrzą kierownictwu poszczegolnych odzialów np. de1,gr2,a nawet i moim kolega z KSRG naprawde żal .

Zostaw opinię o Solo - Parzymiechy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solo