Vattax Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 12 ocen.

Opinie o Vattax Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vattax Sp. z o.o.

gość

Fajna firma, daje duże możliwości rozwoju. Kierownictwo wyrozumiałe.

prima-balerina

Trzon firmy opiera się na silnych, trwałych fundamentach w postaci wiernych pracowników z imponującym stażem. Pozostała część firmy to outsourcing polegający na pracy w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole z możliwością zdobycia doświadczenia od lidera w swojej branży. Życiorys kandydata - młody, ambitny ale przede wszystkim rozsądny. No i dobrze by było, jakby był odpowiedniego znaku zodiaku, bo Prezes starannie selekcjonuje, byle kogo nie weźmie. Firma fajna, rodzinna, opierająca się na solidnych fundamentach. A z rodziną to wiadomo, najlepiej na zdjęciach. W rodzinie duża stabilność, zwłaszcza wśród tych, którzy podpisali umowy przed lutym 2016 - takich, które przypadkiem nie mają możliwości jej wypowiedzenia. System, który stworzył Pan Prezes wraz ze swoją prawą ręką z dołu z niesamowitym uśmiechem i lewą z góry jest niesamowity. Wszystko jest uporządkowane, machina działa jak trzeba. Czasami są jakieś zgrzyty, ale to nic przy możliwościach rozwoju jakie firma daje. To, że się pomylą w kwocie na umowie, a to zapomną o ustaleniach po okresie próbnym - no cóż, zdarza się. Dbają jednak o nastrój, bo i tak umowę dostaje się w piątek o 15 w ostatni dzień, nie wcześniej. Ale dla Prezesa słowo droższe od pieniędzy, wiec nie ma się czym przejmować, bo to doświadczenie jest bezcenne. Kierownictwo fajne, jednak straszne zalatane, bo firma bardzo dynamicznie się rozwija, to jednak trzeba poczekać na audiencję. Tak z 3 tygodnie to minimum. Dalej idzie różnie, bo sytuacja jest dynamiczna. Prezes za to jest jeszcze fajniejszy. Są konkursy na najładniejszy rysunek dla dziecka pracownika, zdarza się nawet, że są pączki w tłusty czwartek, także firma dba o pracownika. Warto też wspomnieć o świetnej lokalizacji biura. Biurowe centrum Warszawy jest nie do pogardzenia, czuć prestiż. Nie jest tak źle jak piszą, budynek wyburzają chyba dopiero w przyszłym roku.

wyzysk

Wykorzystują ludzi jak tylko się da. Dla asystentów kwota wyjściowa to 1800 brutto (minimalna krajowa zawsze), brak benefitów pozapłacowych, szkoleń, zaplecze IT kuleje. Pan prezes szanuje tylko swoich znajomych-pracowników, cała reszta to dla niego pionki w grze, atmosfera też nieciekawa, wszystkie samodzielne księgowe wiedzą, że pewnie popracujesz tu max rok i mają Cię w d*pie. Umowa zawsze jest podpisywana bez możliwości rozwiązania przez obie strony (tylko droga sądowa lub dyscyplinarka). Nie zarobisz tam ani jeden grosz więcej niż masz w umowie, ponieważ premie mają tylko samodzielne księgowe (raz w roku). Nie muszę wspominać o tragicznym miejscu w jakim się znajduje „biuro”, brak klimatyzacji tzn. jest ale nikt nie włącza, takim sposobem w lato jest +35st, a w zimę max +15st. Budynek jest strasznie stary i chyba nadaje się do wyburzenia. Jedyny plus- można się czegoś nauczyć, ale w zależności z jaką księgową pracujesz.

admin

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy Vattax Sp. z o.o.. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw opinię o Vattax Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vattax Sp. z o.o.