Maków

Maków

Opinie o Maków

tapaoa

ale dlaczego urlopy sa tylko zimą? W sumie moze to i lepiej, bo za granica i tak jest ciepło, no a ceny są o wiele nizsze jednak, wiec opłaca się na pewno. Ale za to jakie zaorbki są dobre jak patrzyłem, naparwde do 5 tys to chyba spokojnie można wyrobić.

r

płaca z opóżnieniami urlopy tylko zimą

karol

to dobra firma, ja jestem zadowolony

Alina

Dla wybranych są urlopy w innym terminie, dla zwykłych pracowników zostaje zima ... jak się nie podoba to można zmienić prace

Paweł

Prezes jest chory psychicznie, atmosfera żałosna,a pensja głodowa. No i urlopy tylko zimą

ze

mało płacą, z opóźnieniami, brak mozliwości awansu, zimno, (usunięte przez administratora), praca w weekendy, urlop w zimę, żadnych podwyżek, odpowiedzialność, oskarżenia o kradzież,,,pracujący ludzie ok, prezesura do bani,,,

ze

mało płacą, z opóźnieniami, brak mozliwości awansu, zimno, wyzysk, praca w weekendy, urlop w zimę, żadnych podwyżek, odpowiedzialność, oskarżenia o kradzież,,,pracujący ludzie ok, prezesura do bani,,,

Zostaw opinię o Maków - Maków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maków