nanunana

Kraków

Opinie o nanunana

filip

a jaki to problem? @nas warto się zatrudnić, by zdobyć doświadczenie. Przecież później możesz robić co chcesz :)

diroreret

zarobki w krakowie są w porządku, biorąc pod uwagę to,że do pracy w sklepie nie są wymagane specjalne kwalifikacje, elastyczny grafik, praca w sam raz dla studentów. Nie ma co narzekć!

pracownica

Praca w tym sklepie to koszmar. Przykładowo: na 8 godzinnej zmianie jest pracownica wraz z kierowniczką, przez cały ten czas kierowniczka siedzi sobie na zapleczu gadając przez telefon, natomiast pracownica zapiernicza w sklepie bez przerwy, bez możliwości zjedzenie czegoś, napicia się czy pójścia do toalety. Tak jest w nanunana w Krakowie. Ciesze się, że juz tam nie pracuję.

Zostaw opinię o nanunana - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nanunana