MIKPTD PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE ROBERT STĘPIEŃ

Toruń

Opinie o MIKPTD PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE ROBERT STĘPIEŃ

jaaaaaaaaaaa

firma [usunięte przez moderatora] co można o niej powiedzieć? nic dobrego tylko to, że ma nowe auta ale i tak o nie nic nie dba jak kierowca nie naciska to nic nie zrobią przy aucie. co do pieniedzy to jest wypłacalny tylko cały czas są obciażenia za wszystko, a nie długo bedzie trzeba płacic firmie za to że sie oddycha u niego na placu.nie ma szacunku dla pracownika. kierowca ma u niego prawa takie jak MILCZEĆ, SŁUCHAĆ, WYKONYWAĆ.

Zostaw opinię o MIKPTD PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE ROBERT STĘPIEŃ - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIKPTD PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE ROBERT STĘPIEŃ