klient prelekci

Milanówek

Opinie o klient prelekci

bylem na pokazie poscieli z welny nie mam pretensi do towaru iest bardzo ladny i mysle ze dobry ale zarazem drogi zakup takiego towaru wymaga skupienia i rozwagi lecz pracownicy naganiacze nie dali sie zastanowic zrobili harmider ciagnac na sile emerytow wykszykuiac l wolali do stolika i tam hamsko namawiali podaiac dopiero cene zeby inni nie padli z wrazenia dostalem za mala czapke i szalik dla dziecka i piterek na kluczemysle ze ci ludzie nienadaia sie na prelekcie dobry towar sam sie wypromuie ale nie hamstwo i na sile nie tedy droga wiecei nie pszyide na taki pokaz a innym odradze firme z BUKU

Zostaw opinię o klient prelekci - Milanówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie klient prelekci