skorpioj

Opinie o skorpioj

antyony z profilem

Praca w skorpionie na patrolach mimo tego co tu pisze nie jest zła tylko przesrzegał bym przed rejonami otwockimi bo tam rządzi wyjątkowy cwaniak i sprzedawczyk sam miałem z nim doczynienia i to dzieki głównie niemu juz tam nie pracuje. Ten pseudoochroniarz robi na tym rejonie co chce jezdzi do domu kiedy chce oczywiscie podczas pelnienia sluzby a prawi są u niego jak ludzie drugiej kategori psy w budzie są mniej ponizani niz ludzie pracujący z nim. Wszystko to dzieje sie za przyzwoleniem pana dyrektora który to jest serdecznym kolegą pana ryby. Nawet kierownik mazur jest w tym przypadku bezsilny bo ten gad ma poparcie i moze bezkarnie upadlać ludzi. Pozdrawiam wszystkich z załóg no może parawie wszystkich:)

Zostaw opinię o skorpioj - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie skorpioj