jan kowalski

Nowy Sącz

Opinie o jan kowalski

jan kowalski

Haha, Panie [usunięte przez administratora], dziwne te pana komentarze. Nawet dziecko sie zorientuje,ze jest to pisane przez jedną i tą samą osobę, prawdopodobnie przez pana osobiście. Raz kierownik,póżniej inspektor, póżniej podwykonawca, a dodajac komentarze na innych profilach jest pan pracownikiem. Mozna to sprawdzić po godzinach w jakich są te komentarze dodawane-może zbieg okolicznosci ? teraz widać jaka ta pana firma jest uczciwa !!! I jeszcze jedno nie rozliczył sie pan jeszcze ze swoich zobowiązań. Dla ostrzeżenia podam kilka linków: ( Niepochlebne opinie o firmie na forum lub blogu? Uważaj na ... 24 Cze 2007 ... firma tarasek z grybowa jest to banda oszustuw i kreciazy nie wyplacalni ludzie odnich odchodza bo jest zlodziejem duzo firm wisi pieniadze ... [usunięte przez administratora] firmy windykacyjne też upominają sie o swoje.

Zostaw opinię o jan kowalski - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jan kowalski