Opinie o TK MAXX w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TK MAXX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Poznań

ania

Przyjdź do TK Maxx grafik zmieniany 24241 razy uzupełniany 352352 zapomnij o planach zapomnij o swoich znajomych pracuj po 4 godziny ale tak naprawdę po 5 bo masz darmową przerwę 1 godzinną i gdy jesteś na zamknięciu sklepu módl się byś miał czym wrócić do domu a i nie mysl że za wyplatę będzie Cie stać na Taxi ;)

pinki

dlatego pracujemy po 4-6 godzin ;) przy tym tempie i ilości klientów po 8 godzinach pracy ludzie by umierali / jeżeli ktoś będzie składał papiery do TK Maxx z myślą że to praca jak w Zarze to niech raczej wyobrazi sobie pracę na produkcji albo w KFC na dworcu PKP ;)

katarzyna

A mi się podoba, ekipa bardzo fajna, tempo pracy szybkie, dużo się dzieje, nie ma czasu na nudę :)

katarzyna

[usunięte przez moderatora] poziom szkolenia jest żenujący. Co więcej zdarzają się osoby po których widać, że celowo nie przekazują wszystkiego co powinny zgodnie z zasadą "po co robić sobie konkurencję" Ponieważ wyszło po paru godzinach od innej dziewczyny, że jednak pewne rzeczy inaczej się robi niż mi początkowo przekazano. Rozumiem również że kierownicy mają sporo roboty z grafikami Bestami itp ale szkolenie i wdrażanie do pracy powinno spoczywać na ich barkach a nie ludzi którzy są od rozwieszania wieszaków.

Sprzedawca

Rozmowe przeprowadza jeden z managerów, większość nie zna angielskiego wiec nie pytają ze znajomości języka. Cięzko się dostać bez polecenia ze strony osoby już tam pracującej. Pytania gdzie pracowałeś wcześniej, co robisz w życiu, czy umiesz cięzko pracować i od razu zaznaczają, że umowa na 12h/tyg, ale godzin będzie więcej. wszystko zależy kto Cie polecił i czy się spodobasz z wyglądu. Na stanowisko managera tylko w obrębie firmy lub masz koneksje u J.S., która zatrudnia rodzinę.

Czym się zajmujesz? Gdzie wcześniej pracowałeś?

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
katarzyna

Obecnie jestem nową pracowniczką w Poznaniu i powiem wam że szkolenie to jakiś żart. Zmarnowaliśmy dzień na zabawy z kierownictwem w wynajętej sali gdzie dowiedzieliśmy się kolejnych propagandowych pierdółek a najważniejszych rzeczy na sklepie uczą nas inni starsi pracownicy w pośpiechu i bez jakichkolwiek zdolności do nauczania. Są fajne osoby które chcą pomóc ale wiekszość ma gdzieś czy coś zapamiętamy czy nie ucząc nas po łepkach. ŻENADA

@katarzyna

A dlaczego uważasz, że niczego się nie nauczysz?

msj

Gdzie Wy się przyjmujecie do pracy do którego sklepu??? Poznań czy Gdynia bo widzę, że trzeba co z niektórymi zatańczyć....

?

Ale ten facet od BHP (usunięte przez administratora)ful profesionalny to że szkoli ludzi młodych nie oznacza że takie coś ma odwalać w końcu jest w pracy i dostaje za to wynagroszenie... Osoba odpowiedzialna za dobór współpracowników ds. BHP powinna przypatrzeć się tym szkoleniom.

blablabla

załóżcie sobie ludzie konto gdzies i tam gadajcie. ten profil jest o opinii o sklepie a nie o umawianiu sie na szkolenie bhp.

?

6-8 godzin :O i następnego dnia jakiś dzień próbny czy coś takiego też na Matejki i tyle samo ma trwać :)

MX

Ktoś się dopytał, ile będzie mw trwać to szkolenie BHP?

Lola

Noo ja właśnie miałam telefon :D jutro o 10 widzimy się na Matejki ;)

xxx

I co odezwał się ktoś do was w sprawie tego szkolenia ?

Lola

Ja również zagoszczę w gronie pracowników City Center :D Właśnie co z tym BHP? :D niby ktoś miał jeszcze zadzwonić a ja tutaj widzę że na Matejki mamy się zjawić o 10 huehue :D no ale poczekam cierpliwie na dalsze info :D

...

Pytanie do aktualnych pracowników - czy po 3 miesiącach próbnych mogę liczyć na zwiększenie etatu? Oczywiście zakładając, że jestem kreatywnym i produktywnym pracownikiem, a nie obibokiem...

paulincia

Ja tez dostałam się do city center! :)

Ona

Szkolenie bhp jest 9 października o 10 na Matejki tak?

?

Nie - to nie był kierownik. Kierownikiem Na Malcie jest (usunięte przez administratora) która pomogła mi wypełnic dokumenty. A co do braku kultury, wydaje mi sie, ze przydałaby Ci sie odrobina zrozumienia - oni zatrudniają ogromna ilośc osób i czasem po prostu zmęczenie determinujące takie zachowanie. Jak byłam to do biura razem ze mną wchodziło chyba 10osob. Jak zaczniemy prace, zweryfikujemy pomoc, poziom kultury etc.

?

No raczej osoba odpowiedzialna za układanie grafiku dogrywa godziny pracy ;) pewnie drobne sugestie można zgłaszać jak w każdym zakładzie pracy również jak w każdym zakładzie pracy raz są uwzględniane raz nie proste;) boże kogo oni zatrudnili ... ;) zresztą ten portal nie jest chyba najlepszym miejscem na takie pytania tylko własny kierownik

Lenka

A czy wiecie jak długo trwa szkolenie i w jakich dniach się odbywa? Oraz czy dyspozycyjność ustala się bez problemów z kierownikami,czy oni narzucają dni pracy??

Sandra

Proszę się ładnie starać w nowej pracy nie bawić się w ploty i kucia wiadomo że znacząca większość nowych pracowników jest zaraz po szkolę więc może przyzwyczajenia ze szkoły wynosić ale czas stanąć na wysokości zadania i zachowywać się dojrzale. A te etaty to faktycznie trochę kpina.

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Poznań

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TK MAXX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX