Opinie o Ams Metal Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ams Metal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ams Metal Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ams Metal Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Cześć, ktoś napisał coś na temat długów i temat od dwóch lat jest martwy, dlaczego? czy to już się rozwiązało? Po prostu jak widać są trzy oferty dostępne, ja myślę o operatorze ładowarki. Jak ją oceniacie? oraz samą pracę?

xxx

Dawniej "WROBAN" Sp. z o.o. Chemiczna 5, 41-100 Siemianowice Śląskie NIP: 6470510575

sot
@xxx

a czy to ma jakieś znaczenie jak ta firma nazywała się kiedyś? czy były z nią jakieś problemy stąd zmiana nazwy?

wroban
@xxx

Wroban i AMS METAL istaniały równolegle jedna od 1991 r druga powstała cztery lata poźniej.

xxx Nowy wpis
@sot

Owszem ma. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i odopowiedź ukazuje się sama. Prezes ten sam, a długi utopione

Kalasznikow Nowy wpis

Zaprosili mnie na rozmowę rekrutacyjną. Wszedłem na teren zakładu i tyle. Czekałem 45 minut aż ktoś, ktokolwiek przyjdzie i porozmawia że mną. Ani widu ani słychu. Wkurzlem się i wyszedłem. Skoro tak traktują pracownika na dzień dobry, to przepraszam jak może być dalej. Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Porażka.... Totalna. Czas każdego jest drogi. Nie tylko pracodawcy.

Uuuoooooyyyy Nowy wpis

Tylko bez ambicji bez honoru bez żadnych wymagań bez choroby bez rodziny za drobną opłatą oraz bez narzekań buuaahhaaa

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy Praca sezonowa na południu Niemiec
Wangen im Allgäu
Runtime GmbH
asa

Witam, mam zamiar aplikować w odpowiedzi na jedno z ich ogłoszeń (Laborant), pytanie czy warto?

Nikt.
@asa

Raczej nie. Ogólnie panuje tam wyzysk a stawki więcej dostaniesz w Biedronce.

Maria
@Nikt.

Hej, jak długo pracowałeś w firmie? Masz może wgląd w aktualną sytuację firmy? Być może stawki uległy zmianie od 2017 roku? @Nikt.- mam nadzieję, że znajdziesz chwilę, żeby odpowiedzieć:)

Maria

Witam! Zastanawiam się nad pracą w Ams Metal , znalazłam bardzo rozbieżne informacje na temat pracy w firmie. Będę wdzięczna, jeżeli ktoś aktualnie zatrudniony w firmie- opowie mi jak tam jest, czyli jaka panuje atmosfera, jak z kierownictwem, no i czy można liczyć na jakieś premie.

Tytus

Może mi ktoś podpowie czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika?

Konrad

Pewnie trzeba przyłożyć się dobrze do swojej pracy a i zarobki się poprawią?

Henryk

Ostatnio narzekaliście na zarobki. czy są jakieś szanse na poprawę w tej kwestii?

nikt
@Henryk

Zasadniczo brak poprawy. Ogólnie panuje tam (usunięte przez administratora)minimalna krajowa i mydlenie oczu premiami. Nawet koledzy za wschodniej granicy czyt Ukraińcy nie chcą tam pracować. Panuje tam brak kadry pracowniczej przez wygórowane wymagania i niskie pensje. Brak jakichkolwiek dodatków, chodzi o social czy też posiłków regeneracyjnych. Zasadniczo firma zatrzymała się mentalnie w dobie kryzysu gdy ludzie prosili się o pracę. Jednak jest odwrotnie

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 24-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat teraźniejszej sytuacji w firmie AMS Metal Sp. z o.o.?

ravix11

Rozmowa bez sensu ,za powzne kwalifikacje pensja na granicy minimalnej Prezes mysli że zlapałem Pana Boga za nogi Za prawie minimalna, chce abym obejmował 3 stanowiska .Nich szuka w ameryce połodniowj chętnych albo chunczyków zatrudni. Kierownik to klasa

Garo

minimalna krajowa wiecej w biedroce zarabiajom i majom wczasy pod gruszom bony na świetna my dostali my po 67zl ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Ams Metal Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Ams Metal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ams Metal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ams Metal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ams Metal Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ams Metal Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 9 ocen.

Ams Metal Sp. z o.o.