Handel obwoźny

Opinie o Handel obwoźny

Piotr

Nie spotkałem się do tej pory z tak daremną firmą, jaką jest Desa. Zakupiłem piecyk gazowy 1,5 roku teku zaczął się psuć po roku czasu zawiozłem do naprawy, a okazuje się że mam zapłacić 270 zł, po czym spytałem dlaczego tak dużo jeżeli nowy piecyk zakupiłem za 250 nie umiano mi na to pytanie odpowiedzieć a spytałem co z gwarancją. Oni na to że DESA ma gwarancję na 1 rok. Jeżeli wszystkie inne firmy mają na 2 lata. Więc nie polecam państwu[usunięte przez moderatora] i proszę pytajcie o gwarancję na ile czasowo. Pozdrawiam Piotr.

Zostaw opinię o Handel obwoźny - Dąbrowa Górnicza

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Handel obwoźny