elasto-form Polska

Szczecin

Opinie o elasto-form Polska

huk
użytkownik zarejestrowany

firma jak widze oferuje usługi reklamowe, tylko nie wiem czy idzie im to dobrze, bo siebie nie reklamuja odpowiednio mam wrażenie, wiec czy ktoś ich poleca?

Janusz

Zdecydowanie odradzam, fatalne podejście do klienta, nierzetelność, trudny kontakt!!! Zatrudniają tam ludzi, którzy w ogóle się nie znają na swojej pracy.Grafika i Graficy na BARDZO, BARDZO niskim poziomie...

Andrzej

Firma godna polecenia. Bardzo mało jest takich firm w Polsce i takich pracodawców, praca jest dobra i zarobki tez są na poziomie. W Elasto Form Polska Sp. z o.o. przestrzegane są warunki pracy. Jeśli ktoś sumienie pracuje może liczyć w tej firmie na bardzo dobre zarobki a nawet dodatkową pomoc w różnych sprawach. Polecam tą firmę

fgg

heheh dokładnie a siedziba firmy mieści się w garażu!!! naprawdę nie polecam

Nie polecam współpracy z tą firmą. Jest to firma rodzinna (!). Sposób odzywania się do pracowników i ich traktowanie jest karygodne. Rodzinę cechuje przerośnięte ego.

zgadzam sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

brak profesjonalizmu!!!!!!!!!!!!!!Kierowana przez osoby zupełnie się do tego nie nadające! Radzę omijac z daleka ta "firme" krzak

Zostaw opinię o elasto-form Polska - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie elasto-form Polska