Opinie o BOOIM LIDER R. KOŁODZIEJCZYK w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BOOIM LIDER R. KOŁODZIEJCZYK. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BOOIM LIDER R. KOŁODZIEJCZYK o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOOIM LIDER R. KOŁODZIEJCZYK w Siedlce

bartek

Kłamstwo opanowaliście do perfekcji , nie piszcie też że posiadacie grupy interwencyjne bo nie wiecie nawet co to jest. Podpowiedz- według wytycznych MSWiA ;patrol 2 osobowy z licencjami wyposażony w broń palną 2 sztuki - Co macie z tego chyba logo na samochodzie - Pozdrawiam Świątecznie , ja wam odpuszczam ale Klienci ?

Zgadzam się całkowicie z większością wpisów, że firma jest na skraju bankructwa, że pieniądze nigdy nie są wypłacana na czas - ja osobiście czekam na ponad połowę wypłaty za październik, która powinna być wypłacona najpóźniej 30 listopada - i guzik, nie mam kasy, szanowny pan PREZES nie odbiera telefonów i ma dokładnie w [usunięte przez moderatora]swoich byłych jak i obecnych pracowników (a stawki są więcej niż dziadowskie - 3,50 do 4 złotych za godzinę). Wstyd i hańba dla całych Siedlec za taką firmę ochroniarską.

Ludzie z daleka od tej firmy!!!!!

Jedna WIELKA TRAGEDIA!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora] nie zna się na niczym innym niż okradanie z zarobionych pieniędzy (bardzo marnych pieniędzy). Ogólnie w firmie panuje chaos, nic nie jest na czas, pracownicy są nie szanowani, a jak się zaczynają upominać o swoje pieniądze to prezes nie odbiera telefonu lub zmienia nr. Nie polecam!!!!!!!

LIDER

Nikt Lidera z nikąd nie wyrzucił. Firma się rozwija i przeniosła się z dwóch małych oddalonych od siebie siedzib do jednej dużej siedziby w Siedlcach przy [usunięte przez moderowanie]. Niedowiarków zapraszamy.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie BOOIM LIDER R. KOŁODZIEJCZYK? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Siedlce
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
LIDER

w większości firm są opóźnienia w płatnościach w tych trudnych dla przedsiębiorców czasach. Pracownicy, którzy się starają, nie podpadają (czytaj: nie piją podczas służby, nie śpią na służbie, przychodzą na ustaloną godzinę do pracy, nie wynoszą strzeżonego mienia) mają płacone wynagrodzenie na czas i w pełnej kwocie. Firma LIDER się nie sprzedała i nie zamierza tego uczynić.

wadldek

Lidera wyrzucili ze S Mieszkaniowej nie płacił czynszu , wyrzucili z biura na[usunięte przez moderatora] nie płacili czynszu , nie płacą za karty do monitorowania- sprawdz czy jesteś monitorowany

leszek

[usunięte przez moderatora] oddaj pieniądze za pracę ile jeszcze mam żebrać o swoje pieniądze , tak jak inni pójdę do sądu , nie polecam tej firmy to sami z....

klient

strasznie się opuścili - z załóg odeszli pracownicy z licencją -teraz zatrudniają przypadkowych ludzi z ulicy , nie płacą po parę miesięcy swoim pracownikom - tragedia , szefowie się ukrywają przed ludzmi - do czego to doszło?

Nie dajcie sie tanio srzedac Konsalnetowi - czytajcie uwaznie umowę , tak próbowali kupić Lew trans Bank z Białej

klient

Znam jeden przypadek kiedy załoga Lidera podjechała pod obiekt i czekała na klienta informując że był u niego alarm - a u mnie w pamięci centrali nic nie było - pozoracja pracy nic innego. Na obiekcie [usunięte przez moderatora] zatrudniali po wyroku kryminalnym - co to za ochrona

klijent

Ja z tą firmą współpracuje już od 2 lat, i wydaje mi się że za 3 zł to nikt tam nie pracuje jakość i szybkość Panów z Interwencji mogła by pozazdrościć nie jedna firma konkurencyjna.

kolo

Po pierwsze to analfabeta na początku się wypowiedział troszkę kultury [usunięte przez moderatora], który nie ma wychowania a odnośnie Pana [usunięte przez moderatora] to gościu ma więcej wiedzy w kciuku niż ty w głowie a po drugie jak nic nie wiesz na temat byłych pracowników to lepiej nic nie pisz buraku. Pani [usunięte przez moderatora] zapewne jest trochę starsza od ciebie i szacunek się należy. Od straszenia to są duchy pamiętaj o tym.

były

wskaż takie agencje co nie płacą / pracowałem / i w cerberze i skorpionie - ścigają ale płacą. Odszedłem od nich i od Lidera, bo znalazłem stabilizację tz. umowę o pracę a nie zlecenie. Z trzech lider jest najgorszy chociaż ma zalety / sen na obiekcie to zdrowie /

jeden z pracowników LIDERA

Nikt nikomu nie każe pracować za 3,50zł. Nie chcesz to nie pracuj. Lepiej stać pod budką z piwem i prosić o 1 zł na piwo. Ja na terminową pensję nie narzekam. Czasami dzień czy dwa spóźnienia pensji mi nie zaszkodził. Najważniejsze, że płacą a nie jak inni pracodawcy, że po trzech miesiącach pracy wylatujesz i to bez złotówki.

Zostaw merytoryczną opinię o BOOIM LIDER R. KOŁODZIEJCZYK - Siedlce

BOOIM LIDER R. KOŁODZIEJCZYK