BOOIM LIDER R. KOŁODZIEJCZYK
counter
2 30 49 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 391 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w BOOIM LIDER R. KOŁODZIEJCZYK?

anonim Nowy wpis

Ala Ochrona Nowy wpis

płacą co miesiąc.. ale składek nie opłacają zusowskich.. 9.7 netto na obiekcie

były Nowy wpis

gdzie ich znaleźć,błagam pomocy

salon

okle, nikogo to nie powinno dziwic.. ogarnij jaka stawka jest oferowana.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

lider kaput

Co do Lidera z siedlcec nie płacą nie odbierają telefonów po prostu firma krzak szukająca(usunięte przez administratora) Spartakus z łukowa i Lider z siedlec to jena i ta sama grupa cwaniaczków nawet patroli nie mają omijajcie tą ALA agencje ochrony

hermh

co to za konsorcjum powstało kto polączył się z liderem?

herman
@hermh

Pan K. już co prawda nie figuruje w żadnej ewidencji ale jego żona i pociotki prowadzą 4 czy 5 firm ochrony, z jedną zawierasz umowę druga wysyła patrol - 1 osobowy , 3 bierze pieniądze - jak przydzie co do czego nie wiadowmo kto za to odpowiada kto komu i za co płaci- i o to chodzi. # firmy rejestrowane w Warszawie reszta w Siedlcach

waldi

hej Panowie!..czy ta firma lider jeszcze dziala? w spisie prowadzacych działalnośc kolodziejczyka nie ma juz we wszystkich spolkach, a byl w 7 sp. z o.o. czyżby scigalo go Panstwo za przekrety i już sie zabezpieczył? cos wiecie na ten temat? pozdro..

marek

W obecnej sytuacji pojedyncze działania nie przyniosą wymiernego skutku. Po prostu ten jeden "trybik" zostanie wymieniony na drugi...Niestety, ale tego stanu agonalnego nie da się zmienić bez ogólnopolskiej akcji typu : "stawka minimalna 8 na godzinę, umowa o pracę lub koniec z wyzyskiem". Miłego dnia

marek

Pawle, ciężko byłoby zebrać wszystkich i to zrobić...weźmy na przykład chłopaków z Solidu, Juwentusu którzy wiele lat tyrają w samochodzie przez dobę. Ich protest SPARALIŻOWAŁ by pół kraju. tak samo grupy konwojowe, które przez cały dzień muszą być w ustalonych punktach...wyjeżdzają z samego rana - wracają późno w nocy...Jedzą, załatwiają potrzeby fizjologiczne, śpią w samochodzie i gdzie tylko się da...aby być na czas....To chore, ale przez duże firmy, które konsolidują się i wchłaniają mniejsze lub swoim działaniem dobijają rynek firm mniejszych sytuacja nie będzie lepsza..W dużych molochach liczy się WYNIK. człowiek/pracownik ochrony to tylko numer...jak w obozie...pozdrawiam

Ireq

niestety, dopóki nie wezmą się odgórnie za firmy ochrony dopóty będą takie kwiatki jak ta firma. ciekawie piszą na(usunięte przez administratora)

trelelemorele

Oszuści jakich mało jeżeli ktoś ma zamiar tam zacząć prace niech dobrze sie nad tym najpierw zastanowi z wypłata sobie leca w siuski maja jakies dziwne obiekcje zlodzieje bandyci i nic wiecej radze unikać z daleka tej firmy krzak

były

jak pracowałem przez kilka miesięcy, to robiliśmy w 4 pracowników. Każdy robił dobę i później 3 doby wolne. Koszulkę polo mieliśmy jedną na 4 więc musiałem zakładać pod polo własny t-shirt. kasa słaba, bo 3,50za godzinę co dawało 560zł miesięcznie.

roberto

z tego co się orientuje, to chyba to jest taki ochroniarski standard. pracować minimum 240 godzin..nie ważne, czy to w siedlcach, czy w warszawie ludzie pracują min 240 godzin...taka polska szara (strefa) rzeczywistość...

roberto

1500 złotych możesz zarobić bez problemu, ale jak przepracujesz 375 godzin. tyle mają niektórzy pracownicy na fizycznej. w patrolu mają po 3,5 więc muszą "dygnąć" zaledwie 430 godzin.

aga

witam. co do tej firym jeżeli można nazwac to firma nie będę się dużo wypowiadać po prostu maz nie dostal wyplaty wisza mu 1500zl na dodatek nie miał zmiennika na sluzbie samm musial codziennie robic po 16 godz a jak zaczol o kase się upominać to przestali tel odbierać niestety ale nie mamy innego wyjścia jak isc z tym do sadu naprawdę nie polecam a do tego cale szef sklada wine na to ze im nie placa za pilnowanie obiektu wiec po co go pilnują charytatywnie to robia

strachulec wwa

Straszna firma, należy uważać! Przez pierwszy tydzień jakoś szło, ale potem były problemy typu: nie ma pracowników, nie ma kontaktu z firmą. Pod koniec zaczęli przysyłać swoich synów, wnuków i siostrzeńców, średnia wieku 16 lat. Nie polecam, nie polecam, nie polecam. Po prostu żal i zgrzytanie zębami. Firma krzak. To żadne konsorcjum, raczej vomitorium...

sklep spożywczy

Fajne te wszystkie opisy sam się zastanawiam nad tym wszystkim iż jestem związany umową z firmą LIDER tylko do tej pory nic takiego się nie wydarzyło co opisywaliście a może to wszystko pisze konkurencja która to jest wspaniała rozdaje wszystko za darmo, użycza systemy dojazd do 5 min (usunięte przez administratora) prawda PROSZĘ PAŃSTWA , te wszystkie bzdury wypisuje konkurencja która nie może sobie darowac że LIDER jest jeszcze na rynku WSZĘDZIE DOBRZE TAM GDZIE NAS NIE MA

Robert

Nie zatrudniajcie się w tej firmie( firmie hahahha żeby to jeszcze była firma). Pracowałem tam a ten[usunięte przez moderatora] nie płaci dobrze żę rzuciłem tę marną robotę.

gość

Firma prawdziwe dno!!!! Nie wiadomo kto tam jest prezesem.Niby jest ich trzech a podobno za największego uważa się [usunięte przez moderatora].Jeden wielki [usunięte przez moderatora] który nie płaci a jak już to żuci jakieś ochłapy , na które i tak trzeba długo czekać i wiecznie się upominać o swoje pieniądze.Ludzie którzy macie obiekty powierzone tej firmie UCIEKAJCIE od nich.No chyba że chcecie żeby was [usunięte przez moderatora] bo nikt nie przyjedzie jak będzie alarm.Nie ma załogi!!!!!! Nikt nie chce u nich pracować.Jak nie wierzycie to sami się przekonajcie włączcie alarm najlepiej w nocy i zobaczycie że nikt nie przyjedzie.a jeżeli już ktoś przyjedzie to bedzie to osoba która nie pracuje w tej firmi tylko czasami do niej dzwonią jak jest alarm,mało tego jeżeli już przyjedzie to nie oznakowanym samochodem bo takiego nie ma w tej firmie, no i nie bedzie mial na sobie ciuchow z ochrony.Wiem o tym bo właśnie ta firma mnie ochraniała do momentu kiedy nie wyszło na jaw że wcale nie ma załogi interwencyjne.Zerwałem z [usunięte przez moderatora] umowe przenoszac sie do innej firmy.TERAZ MOGE SPAC SPOKOJNIE!!!!!! uciekajcie od tych [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!

Gość

LIDER - 2012-10-24 21:59:58 Nikt Lidera z nikąd nie wyrzucił. Firma się rozwija i przeniosła się z dwóch małych oddalonych od siebie siedzib do jednej dużej siedziby w Siedlcach przy [usunięte przez moderatora]. Niedowiarków zapraszamy.Z tym rozwojem to ciekawe... firam (spólka z o.o.) nadal zarejestrowana na [usunięte przez moderatora] skąd w popłochu uciekli zostawiając duże zadłużenie - już po sprawie w sądzie lecz prezes totalnie PUSTY a kolejka po swoje baaardzo długa do[usunięte przez moderatora].[usunięte przez moderatora]!!!

poinformowany

Witam , w stosunku do własciciela wszczęto sprawę o przywłaszczenie cudzych pieniędzy oraz uporczywe naruszanie praw pracowniczych postępowanie prowadzi KPM Siedlce Wydział d/w z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w siedlcach - poszkodowani a Was jest wiekszość zgłaszać się

Zostaw merytoryczną opinię o BOOIM LIDER R. KOŁODZIEJCZYK - Siedlce

BOOIM LIDER R. KOŁODZIEJCZYK