BASCOM ul. Wólczańska 232

Łódź

Opinie o BASCOM ul. Wólczańska 232

cb

Byłem dziś jako klient w tej firemce. Pojechałem kupić antenę CB już jak podjechałem pod biuro wiedziałem , że będzie coś nie tak. Brak profesjonalizmu podejścia do klienta i zlewający sposób obsługi. Podejrzewam, że obsłużył mnie właściciel, któremu nie pasowało, że chciałem coś kupić. Negocjacja cen = BRAK zaśmiali mi się w twarz jak zapytałem o negocjacje ceny. Chyba ocenili mnie po samochodzie jakim podjechałem, bo nie jeżdże niestety MLem. :) Nie polecam a antene kupiłem u konkurencji TANIEJ, przynajmniej obsługa była miła

Zostaw opinię o BASCOM ul. Wólczańska 232 - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BASCOM ul. Wólczańska 232