Lublin

Opinie o Futuravision

Alicja

@JK, jesteś zatrudniony w Futuravision? Co możesz powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z firmą? Jak oceniasz pracodawcę?

arek

Do tego @ar szukają teraz pracownika wdrożeniowca Prestashopa i Worpressa i co ciekawe istnieje możliwość pracy zdalnej więc to moim zdaniem też duży plus dla nich

Futuravision

Firma prosperuje i ma się świetnie:) Zapraszam do sprawdzenia osobiście.

Futuravision

Witam, reprezentuję firmę Futuravision i przez przypadek natknąłem się na te brednie wyssane z palca. Jeśli ktoś chce oczerniać tę firmę zapraszam do bezpośredniej konfrontacji. Nie było nigdy takiej sytuacji jaka została opisana w tym poście i jestem przekonany, że osobą która zamieściła ten wpis kierowała zawiść i zazdrość ... drodzy Państwo zanim się zasugerujecie takimi anonimowymi opiniami proszę sprawdzać osobiście firmy z jakimi chcecie podjąć współpracę.

poszkodowany

jak na razie to [usunięte przez moderatora] wysyła anonimy do urzędu skarbowego! [usunięte przez moderatora] ściska że ktoś pozycjonuje lepiej od niego. jeszcze gdyby wyslał do lubelskiego oddziału, ale [usunięte przez moderatora]swoje anonimy śle bezpośrednio do warszawy. Do warszawskiego US? nie do ministerstwa finansów! U donosiciela rodem z SB nie zamówił bym nawet zapałek, które zapewne będzie sprzedawał jak kliencie się zorientują w jego 'metodach"

JK

Firma Futuravision prosperuje i ma się świetnie:) Zapraszam do sprawdzenia osobiście.

Stefan

Najgorsza firma w Lublinie. strona rozsypała się jeszcze przed wprowadzeniem treści - pewnie to jeden z powodó dla, których przez pół roku pomimo wystawianych faktur nie potrafili jej wypozycjonować na najbardziej ogólne frazy... W każdej branży trafi się jakiś partacz. Może Wy się nie nabierzecie.

Zostaw opinię o Futuravision - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Futuravision