Mc Stone

Kraków

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Mc Stone
1 2 6 1

Opinie o Mc Stone

Pracownik

"Praca" w tym miejscu to jest jakaś kpina! Szef ma ogromne wymagania wobec pracowników, zleca zadania nie związane ze stanowiskiem na jakim jesteś zatrudniony, wykorzystuje pracowników poprzez zostawanie po godzinach przy czym nie płaci za to ani złamanego grosza. Kombinuje jak może żeby tylko ciąć koszty, liczą się tylko pieniądze. Po zatrudnieniu okazuje się że pracujesz nie dla jednej a dla kilku spółek! Dodatkiem tutaj jest narzeczona i jej zachcianki które musisz spełniać niestety nie do końca związane z firmą którą prowadzi. Nie ma co liczyć na podwyżkę lub chociaż premie mimo że była tak obiecywana na początku współpracy. Atmosfera okropna, mnóstwo stresu związanego z zbyt dużym zakresem obowiązków, płaca minimalna dodatkowo trzeba przypominać niejednokrotnie o wypłacie ponieważ nie jest wypłacana terminowo.

Senfire-llive

Brak szacunku pracodawcy do pracownika, nieterminowe płatności, brak potrzebnych narzędzi do pracy, wymuszanie zostawania poza godzinami pracy, dziwne układy i powiązania między pracownikami.

Zostaw opinię o Mc Stone - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mc Stone