Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.Mazowiecki Oddział Regionalny

Opinie o Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.Mazowiecki Oddział Regionalny

praca

OT WAWA- notorycznie publikują jakieś ogłoszenia, po kilka w tygodniu, najczęściej na zastępstwo , ludzie sie zjeżdżają, stresują , piszą tam testy , PO CZYM ,albo nikogo nie wybierają ,albo odwołują nabór, -ten OT W Warszawie to jakaś porażka, kompletnie się nie liczą z ludźmi, jakieś jaja sobie robią. Zacznijcie szanować czas ludzi, i zastanówcie sie o co wam chodzi z tymi naborami. W żadnej innej instytucji tak nagminnego odwoływania naborów nie ma!

Zostaw opinię o Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.Mazowiecki Oddział Regionalny - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.Mazowiecki Oddział Regionalny