BIK BROKERS SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o BIK BROKERS SP. Z O.O.

krówka
użytkownik zarejestrowany

o to nie wiedziałam nawet ze oni mają swoją własną infolinię @infolinia, natomiast wiadomo żźe na słuchawkach są częste rotacje, to jest po prostu taki zaówd i już. a obsługujecie na tej infolinii u was przychodzące i wychodZĄce czy tylko incoming? pozdro

infolinia

Pracowałem na gdańskiej infolinii w tej firmie. Szefowa to jakaś kompletna wariata, co chwilę są przez nią rotacje w zespole. Nie chce nawet wspominać ile razy obrażała swoich podwładnych. To czysty mobbing !! Co prawda można zarobić tam w miarę sensowe pieniądz, są one jednak nijak nie współmierne do stresu i wysłuchiwanych obelg(także za plecami) od szefowej. Gorąco nie polecam pracy w tym miejscu !

ona19

hej, a na jakim stanowisku pracuejsz ?Jak wylądają zarobki?

ktos

Mie sie bardzo podoba :)

Zostaw opinię o BIK BROKERS SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIK BROKERS SP. Z O.O.