BIK BROKERS SP. Z O.O.

Opinie o BIK BROKERS SP. Z O.O.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy BIK BROKERS SP. Z O.O. jest takim przedsiębiorstwem?

TakNie

krówka
 Opinia

o to nie wiedziałam nawet ze oni mają swoją własną infolinię @infolinia, natomiast wiadomo żźe na słuchawkach są częste rotacje, to jest po prostu taki zaówd i już. a obsługujecie na tej infolinii u was przychodzące i wychodZĄce czy tylko incoming? pozdro

Tak6Nie

infolinia
 Opinia

Pracowałem na gdańskiej infolinii w tej firmie. Szefowa to jakaś kompletna wariata, co chwilę są przez nią rotacje w zespole. Nie chce nawet wspominać ile razy obrażała swoich podwładnych. To czysty mobbing !! Co prawda można zarobić tam w miarę sensowe pieniądz, są one jednak nijak nie współmierne do stresu i wysłuchiwanych obelg(także za plecami) od szefowej. Gorąco nie polecam pracy w tym miejscu !

Tak19Nie

ona19
 Opinia

hej, a na jakim stanowisku pracuejsz ?Jak wylądają zarobki?

Tak3Nie

ktos

Mie sie bardzo podoba :)

Tak6Nie

Zostaw opinię o BIK BROKERS SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIK BROKERS SP. Z O.O.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.