Centrum Innowacji ProLearning

Toruń

Opinie o Centrum Innowacji ProLearning

strata czasu

Ludzie bardzo sympatyczni (pani [usunięte przez moderatora] nieco mniej), lecz warunki jakie zostały zaproponowane przez szefową na rozmowie - absolutnie nie do przyjęcia!! Dwutygodniowy \"bezpłatny okres próbny\" ?! Polecam lekturę prawa pracy jest to bowiem nielegalne, nie mówiąc już o tym, że w wolontariat można się bawić w wielu ciekawszych miejscach...Wiem niestety jak są w Polsce traktowani pracownicy więc i tak zdecydowałam, że zaryzykuję i poświęcę te kilka wyjazdów na rekrutację, która składała się z kilku etapów. Ostatnim etapem okazał się ...policzek w twarz, bowiem propozycja 1 tysiąca zł netto nie była nawet zabawna. Obecnie najniższa krajowa netto wynosi 1031zł więc proponowanie niższej kwoty osobie po studiach, z doświadczeniem jest już po prostu szczytem bezczelności i z tego typu praktykami zdecydowanie musimy zacząć walczyć! Nie wiem po co istnieje w tym kraju prawo pracy skoro i tak większość pracodawców go nie przestrzega, a raczej ignoruje proponując tzw. \"śmieciowe umowy\" typu zlecenie. Oczywiście tutaj także taka właśnie umowa została zaproponowana...tuż po wspaniałym bezpłatnym okresie próbnym...To nie jest pracodawca tylko wyzyskiwacz, który w perfidny sposób czerpie z najsłabszych. Absolutnie nie polecam jakiekolwiek kontaktu z tą firmą, jak dla mnie taka \"wizytówka\" firmy podczas rekrutacji mówi mi więcej niż chciałabym wiedzieć. Również ze strony potencjalnego klienta zainteresowanego szkoleniami - jakim niewątpliwie mogłabym być - mówię pass. Nie mam zamiaru w żaden sposób wspierać praktyk wyzyskiwania ludzi niczym w chińskich fabrykach i mam nadzieję że wy też nie.

Zostaw opinię o Centrum Innowacji ProLearning - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Innowacji ProLearning