Manpower Bydgoszcz - Gdańska

Toruń

Manpower Bydgoszcz - Gdańska

Opinie o Manpower Bydgoszcz - Gdańska

Zwierzak

FIrma kontaktuje się i rozmawia przez miesiąc po polsku i po angielsku i wstrzymuje wyjazd do Rumunii Cluj-Napoca, bo dzięki firmie Sykes i Samsung przeniesiono tylko 25% z planowanych 50% pracowników. Około 20 ludzi straciło prace, gdzie złożyło wymówienia lub mieszkania (bo wyjazd tego wymagał). Założę się, że rozpocznie się szereg pozwów cywilnych żądających odszkodowań za poniesione straty z rąk tej firmy oraz firm Sykes jak i Samsung. życzę zlęknionym i ofiarom powodzenia, oby stracili koncesję jak i dali Wam odszkodowanie

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Manpower Bydgoszcz - Gdańska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manpower Bydgoszcz - Gdańska