Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Sp. z o.o.

Alicja

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Sp. z o.o.? Jak oceniasz jej przebieg? Jakie pytania usłyszałeś? Może masz jakieś rady, którymi chciałbyś się podzielić z przyszłymi kandydatami?

Alicja

boss

U nich teraz jest chociażby ogłoszenie na specjalistę ds. badań marketingowych i analiz statystycznych. Od kandydata oczekują doświadczenia z Big Data i Data Mining, ale szkoda, że nie napisali w ramach jakiej umowy.

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Sp. z o.o. na naszym forum. Wiele osób liczy na twoją pomoc i opinię.

Zostaw opinię o Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Sp. z o.o.