Excellent Usługi Sp zoo

Kraków

Opinie o Excellent Usługi Sp zoo

MJ

Firma jak firma - ma swoje lepsze i gorsze strony. Niestety osoba "zarządzająca" Pan [usunięte przez moderatora] raczej jest beznadziejnym przełożonym. Brak mu pomysłu na zarządzanie. Jest handlowcem (i to naprawdę niezłym), który wszystko widzi w kategoriach pieniądza. Całkowicie nie nadaje się na przełożonego. Dlatego praca w tej firmie nie należy do przyjemnych i sympatycznych. A szkoda... jak się zatrudniałem liczyłem na poważniejszą i długoletnią pracę.

Zostaw opinię o Excellent Usługi Sp zoo - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Excellent Usługi Sp zoo