Hurtownia Art. Spożywczych sp. jawna J. Nowak, M. Piekacz

Bolesławiec

Opinie o Hurtownia Art. Spożywczych sp. jawna J. Nowak, M. Piekacz

plk
użytkownik zarejestrowany

emki,nawet czytając te negatywy można wyciągnąć jakieś dobre wnioski. Problem jest według mnie tego, że nie wszyscy chcą się dogadać między sobą. Firma powinna część rzeczy zaproponować, pracownicy z części powinni odpuścić i już lepiej to by funkcjonowało.

konwojent

Wlasciciel tego czegoś powinien odwiedzic pobliski szpital i spedzic urlop u specjalistow minimum 3 lata..;[ nie polecam takze szukania u niego pracy...

xxx

Nikomu nie doradzam tam pracować. [usunięte przez moderatora] firmy uważa się za wszechwładnego a ogólnie to człowiek prymitywny, bez kultury.Ale tacy są najgorsi, stosuje w firmie [usunięte przez moderatora], nie dotrzymuje danego słowa, nie szanuje człowieka. Na początku stara się być miły, dużo mówi, dużo obiecuje ale nie dotrzymuje. Praca jest przez 6 dni w tygodniu / w sobotę praca trwa 7 godzin/. Ale oczywiście często pracuje się o wiele dłużej, tak jest w każdy dzień-a za nadgodziny się nie płaci.Szczerze, lepiej chodzić głodnym niż pracować w tym miejscy.

Zostaw opinię o Hurtownia Art. Spożywczych sp. jawna J. Nowak, M. Piekacz - Bolesławiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Art. Spożywczych sp. jawna J. Nowak, M. Piekacz