wirtuale.pl Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o wirtuale.pl Sp. z o.o.

wujNick

@Adam Dobrze, że się nie zgodziłeś. Ja pracowałem w firmie UTI.pl na stanowisku konsultanta (należy do wirtuale). Rozmowa kwalifikacyjna ok, miła kobita. Ale! Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziała mi, że stawka podstawowa (!) to 8,56 zł/h. Na umowie 5,85 (jasne, że netto!). Więc zostałem oszukany, zmanipulowany na wstępie. Standardy moralne dno, mentalność prostytutki. Druga sprawa - w kieleckim oddziale brakuje sprzętu i czasami internet nie łączy. Więc jasne jest, że nie pracujesz. Nie pracujesz, nie zarabiasz (albo 1,5€/h - nawet nie!) Dowalanie się o byle pierdołę. Bo to nie to, nie tak. Żerują na desperatach - studentach. Nie wierzcie w ich ogłoszenia ani trochę. Stawka 15zł/h jest nieosiągalna nawet dla starszych konsultantów (chyba, że trafią na "złotą rybę" mającą kilkaset domen - ok, ale to nie jest średnia!) Większość zarabia 1600-2000. 4000 zł to jest fantasmagoria.

Adam

CV wysłane... Rozmowa telefoniczna.. Spotkanie na mieście... Spotkanie w firmie... (250km dla bezrobotnego) Opis obowiązków.. Podpisanie umowy... i tu zonk... Klauzula.. Jeśli powiem komuś o moich zarobkach, a firma się o tym dowie to mam im zapłacić 15.000zł ;-) Oczywiście nie zgodziłem się na te warunki.. Przy następnej okazji mieli poprawić umowe.. - zlikwidować ten punkt... Patrze w papiery, a tam zmieniona kwota i forma, na 5.000zł ;-) Rozumiem klauzule poufności - poważne z nich... zawierają paragrafy, a nie kwoty - istny weksel. Do tego umowa o dzieło na 3 miesiące z góry na niższą kwotę niż się wstępnie umawialismy. Przy rezygnacji z pracy (z powodu braku odpiwiedniej umowy) zero zainteresowania ze strony firmy (powiedziano mi, że: zastanowią się, czy się zgodzą na moją rezygnację.. ;-). Wygląd firmy, ludzie pracujący tam są super, ale nie lubie jak ktoś manipuluje umową itp. i juz na samym wstępie i po tylu rozmowach i spotkaniach.

Zostaw opinię o wirtuale.pl Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wirtuale.pl Sp. z o.o.