NeoBANK

1.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NeoBANK

czytam te komentarze i dochodzę do wniosku że po prostu większość z Was źle trafiła, jeżeli ktoś liczył na posadkę za 4 tyś na rękę i siedzenie w pracy na FB lub NK to faktycznie źle trafił :). Ogólnie propozycja kontraktu jest dobra ale dla ludzi którzy mają już swoją bazę klientów i żyją z pośrednictwa. Ci co boją się pracy na własnym a chcą tylko liczyć na kaskę od pracodawcy to niech szukają czegoś innego.

W Neobanku jest fajna atmosfera i dobrze płacą. Może warto zajrzeć najpierw w siebie zamiast krytykować wszystkich dookoła!

ańćka

Co Wy gadacie!!! To jest jedna z lepszych firm, w jakiej pracowałam i nadal pracuję.

mala_mii

wszedzie dobrze,gdzie nas nie ma. bank jak bank, a w porownaniu z innymi wypada bardzo dobrze

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy NeoBANK? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Informatyk ds. Wsparcia Technicznego Użytkownika? Podziel się swoimi doświadczeniami.
MoniMoniMoni

No właśnie, widzę, że poszukują osób na stanowiska specjalistyczne w HR. Czy warto aplikować? Jakie warunki pracy panują na takich stanowiskach? Umowa o pracę ? Jaka podstawa? Czy można ją zwiększyć np. premią?

Ludzie bez pracy poświęcenia i wkładu własnego nic nie osiągniecie ani w Neobanku ani w żadnej innej pracy. Ja wiem, ze przy odbrobinie zaangażowania , cierpliwości sumienności można tu zarobić naprawdę duże pieniądze i jestem tego żywym przykładem. Takie pieniądze normalnie zarobił bym pracując 2 - 3 lata. Zanim zaczniecie wypowiadać sie negatywnie o NeoBanku zastanówcie sie ile sami zrobiliście ???

luki

Witam, w tym tygodniu mam rozmowę na stanowisko Specjalisty ds. Analiz kredytowych. Czy ktoś mógłby cokolwiek powiedzieć o tym stanowisku? czy jest tak jak ktoś napisał powyżej?

martek89

a co z pracą w administracji? kadry, HR? ostatnio pojawiły się ogłoszenia na dyrektora i specjalistę HR. czy ktoś może coś na ten temat powiedzieć? warto składać papiery???

Hej. Jestem nowym pracownikiem. Możesz mi napisać jak współpracuje się Tobie z opiekunami bo mi się wydaje, że nas olewają. Proszę napisz mi coś na maila doradcy@interia.eu

kk

ja pracuję już od 7 miesięcy na kontrakcie menadżerskim i żyję z marży i prowizji - bardzo sobie chwalę ..

Ja

Hej! Powiedzcie mi jak wygląda w tym bankiu praca na stanowiskach niesprzedażowych - pytam dokładnie o pracownika kontroli wewnętrznej. Czy ktoś cos wie?

kontrakt managerski to nic innego jak umowa zlecenie

popracuj z 3 miesiace a sie dowiesz ;) o ile w ogole dostaniesz

Obserwator

Ciekawa jestem po jakim okresie czasu pracy Bank wypłaca jakiekolwiek wynagrodzenie....?

kriskros

Ja jestem zadowolony ze współpracy z Neobankiem. Praca na kontrakcie jest dla osób, które znają się na sprzedaży produktów bankowych, mają bogate doświadczenie w sprzedaży kredytów, lubią swobodę i cenią to, iż nie ma "targetu". Fakt, że pierwszy okres jest ciężki i trzeba zainwestować własne środki, ale jak ktoś jest obrotny to po dwóch miesiącach zaczyna zarabiać niezłą kasę. Można te działania porównać do otwarcia własnej firmy, gdzie początki są trudne (oczywiście hipotetycznie :)) Osoby, które wypowiadają się negatywnie na temat współpracy lub rozmowy rekrutacyjnej nie mają chyba świadomości na czym te działania polegają. Nikt nie daje nic za darmo. Życzę powodzenia i wytrwałości tym którym się udało i doceniają współpracę z Neo.

A mi obiecali że otworzą placówkę w moim mieście? Co o tym myślicie?

Rysiaa

Może ja się nie znam ;)...ale osoba rekrutująca ma się znać na rekrutacji głównie, a od bankowości są doradcy. Polecam ten bank

kain468

wyslalem cv na ogloszenie - obsluga klienta. Chyba mam w srode rozmowe w neobanku, nie wiem na pewno bo w ogloszeniu nie bylo nazwy firmy a przez telefon podali tylko ulice golebia 2, pietro 3. Reszta na rozmowie. Z neta wiem, ze tylko neobank ma filie w poblizu. Pracuje ktos w obsludze klienta?

bankówka

a na jakie stanowisko aplikowałeś? mam też u nich rozmowę i zastanawiam się, czy jest sens iść, skoro tak to wygląda... z góry dzięki za odp

bankier

witam. byłem tam dzisiaj na rozmowie. zaproponowano mi kontrakt menagerski bez podstawy ani narzędzi. nie wim co o tym myśleć. swoją drogą ofertę produktową mają całkiem całkiem. ciekawe jak się na tym wychodzi

Zostaw merytoryczną opinię o NeoBANK - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w NeoBANK?

Zobacz opinie na temat firmy NeoBANK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NeoBANK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie NeoBANK?

Liczba opinii klientów firmy NeoBANK, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NeoBANK?

Kandydaci do pracy w NeoBANK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NeoBANK
Przejdź do nowych opinii