Opek

Piła

Opinie o Opek

Anonim

zenada [usunięte przez moderatora] kompletne dno ich ogloszenia o prace nalezy odbierac w odwrotnym znaczeniu ostrzegam wszystkich nawet sie nie zblizajcie bo tam tylko dorobicie sie dlugow

były pracownik

Masakra!!! Kierownik nie ma o niczym zielonego pojęcia i bierze kase za nic. W niczym nie pomoże, bo za głupi. Jeśli chodzi o pensje kurierów to 1200 zł za 10 godz. pracy dziennie. Biuro- ok 1200 ale 40 h w tygodniu pracują. Magazyn 1300-1500 zł [usunięte przez moderatora] i garba można się dorobić...

Zostaw opinię o Opek - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opek