Sodexo Polska Sp. z o.o.

Opinie o Sodexo Polska Sp. z o.o.

Benek

Sodexo Polska to prężna firma, mają dużo ofert pracy. Dla ludzi którzy nie boją się pracy to dobre miejsce

Benek

Może nie wszędzie jest dobrze dobrana załoga ale ja nie narzekam. Fajni ludzie ze mną pracują, mogliby płacić trochę więcej ale wiadomo, że nie zawsze może być wszystko. Ktoś narzeka na kolegów w pracy, dziwne?

Prawda

Atmosfera - jeden drugiego w łyżce wody utopi niestety

Benek

Widzę, że Sodexo zaczyna dotykać problem braku rąk do pracy. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jaka jest atmosfera w firmie? Jestem zainteresowany pracą przy obsłudze obiektu i dobrze jest wiedzieć coś bezpośrednio od pracowników. Jakieś dodatki do podstawy?

Staszek
@Benek 29.09.2017 08:20

Ja pracuje na obiekcie. Atmosfera w firmie jest niezła, przynajmniej na kontrakcie na którym ja pracuje. Nie wiem jak na innych, ale to wiadomo jak w każdej firmie. Pracy sporo, ale wszystko uczciwie i z góry wiadomo kto się czym zajmuje. Dodatki do pensji - są premie uznaniowe, no i można sobie dorobić na pracach dodatkowych.

To samo wszędzie

Nie tylko tutaj jest taka sytuacja. Drogie Sodexo co po tym że dyrektor generalny wysłucha i zachowa wszystko dla siebie. W dellu podobna sytuacja pani manager chodzi nic nie robi tylko je i kawę pije i ciągle się śmieje jej dwie asystentki czy koordynatorki to samo jedna zajmuje się cleaningiem i druga terenem zewnętrznym - jakiś śmiech!

domi

Czy ktoś się orientuję jakie są zarobki w sodexo dla osób pracujących na kasie w restauracjach

General

Sodexo Intel. Praca może i fajna ale atmosfera tragedia. Ludzi manager ma za nic. Siostry jako menadżer i asystent to chyba najgorsze posunięcie w tym oddziale. Pani W chodzi i się opie.... I A inni robią za 3. Firma ok dużo dodatków

@General 22.09.2017 09:35

Drogi @General Dziękujemy za zasygnalizowanie sprawy. W przyszłym tygodniu (wtorek) w jednostce przebywać będzie dyrektor operacyjny Sodexo Polska, który chętnie zapozna się z Twoimi uwagami podczas krótkiej rozmowy. Oczywiście zapewniamy 100% dyskrecji. Pozdrawiamy! Sodexo Polska On-site Services

Taka moja uwaga

To chyba troszkę nie prawda. Zgadzam się posiadacie dużo kontraktów ale niestety wyrzucacie również, nie mówię tutaj o paniach zmywających lub kasjerkach itd. Sugerujecie się za bardzo zdaniem innych ludzi nie patrzycie obiektywnie na sytuacje. Firma jest i będzie natomiast opinia idzie dalej.

Hahaha

@Hahaha 14.09.2017 15:06
Nawet bardzo smutne - trzeba się zastanowić dlaczego tyle ogłoszeń mają ciągle.

@Hahaha dziękujemy za Twoją opinię i chętnie wyjaśnimy, skąd tak duża liczba rekrutacji. Jest to związane z dynamicznym rozwojem i otwarciem nowych kontraktów. Każdy nowy kontrakt to od kilku do kilkudziesięciu nowych miejsc pracy. Stąd tak duża liczba ogłoszeń. Wszystkich zainteresowanych pracą w dużej, międzynarodowej firmie zachęcamy do sprawdzania aktualnych ofert na stronie http://pl.sodexo.com/home/kariera/rekrutacja.html Pozdrawiamy! Sodexo Polska On-site Service

Hahaha

Burletka

Sporą mają tą ofertę pracy Mam jednak mieszane uczucia po przeczytanie wypowiedzi na forum, trochę są smutne!!

Neapolitanka

Niestety dobre firmy mają wielu wrogów, próbujących oczernić.

Zmianą nocną w dellu też nikt się nie interesuję - bo przecież praca jest do 16:00????????????????????

Basiula

Jak widzę Sodexo Polska ma dużo ofert , starają się !

Iwona

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach na temat pracodawcy, nie jest to jednak dobre miejsce do oceny pracy konkretnych pracowników, szczególnie jeśli chodzi o podawanie ich danych personalnych. Przypominam o obowiązującym wszystkich użytkowników regulaminie. Jeśli występują jakieś nieprawidłowości w pracy któregoś z pracowników lub bezpośrednich przełożonych, to warto takie informacje przekazać wewnętrznie, bezpośrednio do firmy. Widzę, że w poprzednich postach przedstawiciel Sodexo do tego również zachęca i podaje również drogę kontaktu. Warto skorzystać z tego, że pracodawca jest otwarty na zgłaszanie takich uwag.

Romek

Strasznie dużo stresu w tej pracy. Ciągle ktoś Cię kontroluje ze wszystkiego.

Baśka

Może komuś nie odpowiada praca w Sodexo Polska, każdy może mieć swoje zdanie. Generalnie to fajna firma i praca

świeżutka

podjełam pracę w w/w firmie z polecenia drugiej osoby. Przepracowałam już miesiąc na stanowisku osoby sprzątającej. 1.10. podpisuje umowę o pracę... jedyne co mnie trochę nie pokoi to brak konkretnych wytycznych zakresu obowiązków, zmienia się to co dzień i nie kiedy jest to nie możliwe do wykonania czasowo, nie fizycznie. Zwiększono mi na moją wyraźną prośbę z 4h na 6h, czekam z optymizmem na cały etat :) Jeśli chodzi o atmosferę w pracy , jest bardzo rodzinna, kierownictwo miłe, przyjazne i bardzo pomocne. I tu może nie do końca tematycznie ale koszulki w których muszą pracować osoby sprzątające (białe , sztuczne) to jakaś masakra... Tam gdzie ja pracuję wymogi bhp są bardzo restrykcyjne. Wchodząc na pewne obszary obsługiwanego przeze mnie zakładu , muszę dodatkowo zakładać kombinezon ( sztuczny), maski, czepki.... a pod spodem zbroja sodexo.... sprzątanie w tym nie należy do komfortu... wystarczyły by naj zwyklejsze białe thishirty z logo.... Ogólnie jestem zadowolona, zobaczymy jak będzie po pierwszej wypłacie i czy moje godziny wypracowane zostaną dobrze naliczone.. Pozdrawiam

Strzelec
@świeżutka 27.08.2017 17:41

Witam . Sodexo placi przed terminem ,badz spokojna. Pozdrawiam,

Będę pracował

Szukając pracy zbierałem informacje i dowiedziałem się, że Sodexo Polska ma jako pracodawca dobrą opinię. Nie wiem jak to teraz połączyć z opiniami na forum?. Sądzę, że niektórzy pracownicy nie potrafią być obiektywni i swoje pretensje wobec firmy piszą tu!

Maliniak

Wystarczyła jedna pozytywna opinia a lawina negatywnych zalała ten wątek. Ludzie potrafią najlepszą firmę zniszczyć w ten sposób żeby tylko odreagować własne niepowodzenia.

Strzelec

Witam. Szkoda,że koordynator nie potrafi zorganizować pracy dla pracownika po otrzymaniu umowy o pracę. Zawalił sprawę z podpisaniem umowy od firmy zlecającego. Starszą pracownicę wysłał na przymusowy urlop,ja musiałam napisać wypowiedzenie po 4 dniach zatrudnienia. Poznań.

@Strzelec 22.08.2017 11:02

Dziękujemy za opinię. Zaniepokoiła nas opisana sytuacja. Będziemy wdzięczni za przekazanie szczegółów na adres hr.fms.pl@sodexo.pl Pozwoli nam to jak najlepiej zareagować i wyjaśnić sprawę. Pozdrawiamy!

Dasny

Ach Sodexo????????????

????

Firma - beznadzieja obiecują złote góry a w rzeczywistości????????????????????

Bicin

Ja niestety nie mam tak dobrego zdania, W dellu w Łodzi nie jest dobrze. Zresztą.... nie ma co. Firma nie docenia pracowników, i jeśli zastanawiacie się czy tam pracować czy nie to i tak zrobicie po swojemu a później wejdziecie na tę stronę i wylejecie wszystkie flustracje. Ja tylko ostrzegałem.

@Bicin 22.08.2017 07:06

Dziękujemy za Twoją uwagę. Będziemy wdzięczni za przekazanie większej liczby szczegółów, pomoże nam to w wyjaśnieniu sytuacji. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami poprzez adres hr.fms.pl@sodexo.com (gwarantujemy anonimowość!). Pozdrawiamy.

Bicin

Henryk

Mam spore doświadczenie zawodowe i wiem, że bardzo dużo zależy od ludzi w firmie. Żadne zakazy i nakazy nie zrobią tego co robią ludzie życzliwi i chętni do pracy. Miło czyta się rozsądne opinie o Sodexo.

Raczej nie frustrat :)

Firmę tworzą ludzie a w Sodexo jak wszędzie trafiają się zarówno ci z którymi chętnie się pracuje jak i ci którzy powinni jeszcze sami nad sobą popracować... Ja mam to szczęście, że jestem pod osobą której rozwój mogłem oglądać z biegiem czasu i obecnie nie mógłbym prosić o lepszego przełożonego / przełożoną. Z kasą szału nie ma, ale jak ma się zaradnego kierownika to naprawdę można godnie zarabiać (o ile nie jest się nierobem narzekającym na wszystko i chce się dać z siebie nieco więcej). Czasem jest ostra orka a czasem chwila totalnego luzu. Firma ze względu na szerokie spektrum działania na mocno rozbudowane struktury, które czasem dają się we znaki, ale generalnie oceniam ją dobrze. Mam to szczęście, że mam nad sobą kompetentną osobę i fart który pozwala mi się rozwijać - czego wszystkim życzę :)

@Raczej nie frustrat :) 27.07.2017 13:30

Dzień dobry, dziękujemy za Twoją opinię i miłe słowa. Życzymy powodzenia i wielu sukcesów w Sodexo! Wszystkiego dobrego :)

Jon Anonim
@Raczej nie frustrat :) 27.07.2017 13:30

O jakiej lokacji mówisz?

Amator

Czy oferta technika obsługi obiektu jest aktualna?

@Amator 13.07.2017 11:57
Czy oferta technika obsługi obiektu jest aktualna?

Drogi @Amator, prowadzimy rekrutacje na to stanowisko w wielu lokalizacjach na mapie Polski. Będziemy wdzięczni za informację które miasto masz na myśli. Z pozdrowieniami, Dział HR, Sodexo Polska On-site Services.

Ada

Witam, ja kilka dni temu zrezygnowałam z pracy w dellu w Łodzi - managerki próbowały zmusić mnie bym wybrała urlop nie chciałam bo miałam juz inną pracę na oku od zaraz, a one głośno między sobą komentowały jaki to słaby wynik będą miały w tym miesiącu. Coś potwornego...... dlatego właśnie nie pracuje tam - wszystko na pokaz przed przyjazdem dyrektorów a tak.......

@Ada 01.07.2017 21:11

Szanowna Ado, dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy w trakcie wyjaśniania opisanej przez Ciebie sytuacji. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez adres e-mail: hr.fms.pl@sodexo.com. Dział HR, Sodexo Polska On-site Services.

Berberys

Jestem pracownikiem Sodexo i myślę, że osoby nieszczęśliwe i niezadowolone z pracy niech szukają innej.

Berberyska

Może mi ktoś doradzi w temacie pracy na zastępstwo dla pracownika działu kadr i płac w Warszawie. Jak długi jest okres zastępstwa ? Może jest jakaś szansa na pozostanie w firmie po tym czasie? Słyszałem o nich sporo dobrego i to byłaby szansa załapać się.

@Berberyska 22.06.2017 10:26

Dzień dobry, @Berberyska, ogłoszenie jest aktualne i znajdziesz je tutaj: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-dzialu-kadr-i-plac-umowa-na-zastepstwo-warszawa,oferta,5371886 Czekamy na Twoje zgłoszenie! Zachęcamy do zapoznanie się również z tym ogłoszeniem: https://www.pracuj.pl/praca/asystent-ka-dzialu-kadr-i-plac-warszawa,oferta,5357309 Może również wyda Ci się interesujące? Pozdrawiamy! Dział HR Sodexo Polska

Chętna

Sodexo BRS
@Chętna 18.06.2017 18:09

Niestety oferta jest już nieaktualna. Pozdrawiam Sodexo BRS

Sodexo BRS
@Chętna 18.06.2017 18:09

Niestety oferta jest już nieaktualna. Pozdrawiam Sodexo BRS

Bartek

Sodexo Polska jest dobrą firmą, dbającą o pracowników. Firma zdaje sobie sprawę, że współpraca zespołowa jest niezbędna w każdej dziedzinie działalności a ludzie to jej serce. Może niektórym coś się nie podoba trudno...

Sodekso

Człowieku, o czym Ty mówisz!!! właśnie dzięki takim tutaj wpisom oszczędzamy ludziom rozczarowań. Zmiana pracy wiąże się najczęściej z zwolnieniem z jednej, żeby pójść do drugiej. Nie da się tak po prostu wrócić. Jeśli przy rozmowie o pracę umawiasz się na konkretne warunki to należy ich dotrzymywać, a nie obiecywać złote góry, a póżniej zwalać winę na kontrakt. Mnie to właśnie spotkało, Rozmowy były obiecującę, po 2,5roku dalej mam umowę okresową, roboty 2 razy więcej, a kasa taka jak 2,5 roku temu. Wszystkiemu winny kontrakt, nie manager który mnie przyjmował Żałosne. Potwierdzam to co napisano wyżej. Jeśli nudzisz się w domu wieczorami to Sodexo jest dla Ciebie. Praca 24h (część pod telefonem za friko) płaca 8h.

TaK zgadzam się, praca w dellu to masakra. Przeprowadźcie barometr lub coś takiego....pracownicy bedą mieli możliwość wypowiedzenia się - bo tam się boją że wylecą.

pomagier

Narzekacie ? Przyjdźcie do pracy w aleksie w p. g.Tam Sodexo się kompromituje.Lala nieudacznik rządzi.Zachowanie kobity jak w czeskich komediach.Asia rządzi.Dobrze ze pracownicy ogarnieci . Bo ona dba głównie o swój wygląd.Robota w nerwach.Sprzeczne informacje.Nie odbierane telefiny.Fochy.

Dziewczyna

Zgadzam się z Twoją opinią DELL w Łodzi jest taki....

Ona

W dellu w Łodzi doprowadzanie do zwolnienia pracowników i upokażanie to norma Izabela coś powinna wiedzieć na ten temat - manager fmu. Nikt nic nie zrobi szkoda słów.

@Ona 01.06.2017 16:45

@Ona, dziękujemy Twój komentarz. Zależy nam na jak najszybszym wyjaśnieniu opisanej przez Ciebie sytuacji, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt z nami poprzez adres e-mail: hr.fms.pl@sodexo.com. Z pozdrowieniami, Dział HR Sodexo Polska

To sądzę o was
@Ona 01.06.2017 16:45

A dajcie spokój Sodexo.......inne firmy są mniej propagandowe są na rynku. Biurokracja masakra

Sodexo

Firma zamiast doceniać pracowników wyrzucają ich po tyraniu całe dnie chodzi o kierowników oczywiście. Szkoda czasu i zaangażowania w tę firmę, bo kopną w tyłek tylko z uśmiechem na twarzy .

@Sodexo 01.06.2017 16:40

@Sodexo, dziękujemy za Twoją uwagę. Zależy nam na jak najszybszym wyjaśnieniu opisywanych przez Ciebie sytuacji, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt z nami poprzez adres email: hr.fms.pl@sodexo.com. Z pozdrowieniami, Dział HR Sodexo Polska

Cedzak

Pracowałem w Sodexo w Warszawie sezonowo od października do grudnia(okres przed-świąteczny) przy wklepywaniu danych zamówień z kartki w komputer. Atmosfera kulturalno-neutralna, bez propagandy, coś na zasadzie powściągliwego luzu. Wszyscy sobie mówią "cześć", ale bez zbędnego spoufalania się. Komunikatywni i cierpliwi przełożeni. Pracowałbym dalej ale to była sezonówka i sobie znalazłem inną pracę. Pozdrawiam.

kassiaaa
@Cedzak 29.05.2017 09:38

ile płacą miesięcznie ?

wolny
@Berberys 18.05.2017 10:54
Sodexo regulanie otrzymuje nagrody Business Superbrand za jakość, niezawodność oraz wyjątkowość marki....

kupic można wszystko. poza zywyklą uczciowścią

Józek

Czy dowiem się coś więcej na temat pracy dla technika obsługi obiektu? Jaki obiekt, gdzie no i ogólnie jakie obowiązki? Czy dobrze się pracuje w firmie?

marek
@Józek 09.05.2017 12:59

jeżeli interesuje Cię praca we własnej odzieży roboczej, naprawy kapitalne remonty złożonych maszyn robione jako drobne przeglądy, tygodniowe całodobowe dyżury telefoniczne za friko a nadgodziny i awarie płatne jako umowy zlecenia to dobrze trafiłeś. jeżeli w czasie awarii zdarzy Ci się wypadek to sam sobie jesteś winien a świadczeń z ZUS nie dostaniesz. niekompetencja i samozadowolenie menadżerów sięga zenitu. do sporządzania owszem firma się nadaje i czy potrafi robić katering, jak czytamy wyżej nie bardzo. a od utrzymania ruchu niech trzyma się z daleka łatwo coś zniszczyć. niech to zostawi fachowcom.za wysokie progi. i jeszcze jedno zawsze mogą Cię zwolnić bo jakiś nieudacznik nie sprawdził się na jakimś obiekcie a przecież żal kolegi (przyjaciela, znajomka) zasłużenie spławić w kanał. zapomnij o bonach te rozdzielają wtajemniczeni (u żłoba) wtajemniczonym doświadcz sam jeżeli lubisz surwiwal będziesz miał naukę na całe życie.

@marek 12.05.2017 18:35

Marku, dziękujemy za Twój komentarz. Bardzo zaniepokoiły nas Twoje uwagi! Sytuacje opisane w Twoim poście są niezgodne z naszymi wewnętrznymi standardami i wartościami. To dla nas ważne, aby jak najszybciej i najlepiej wyjaśnić opisaną przez Ciebie sytuację. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami poprzez adres email: hr.fms.pl@sodexo.com. Dział HR Sodexo Polska

Iwona

@zdesperowany pracownik próbowałeś zgłosić sytuacje, o której opowiadasz? @Boniamogłabyś powiedzieć coś więcej na temat swojej pracy? Co najbardziej podoba Ci się w pracy w Sodexo?

Bonia

Jestem pracownikiem Sodexo Polska od wielu lat i jest tu dobrze.

zdesperowany pracownik

Jestem pracownikiem firmy od ponad dwóch lat do tej pory było ok , ale od momentu zmiany menadzera jest po prostu fatalnie. Pani menager nadużywa swojej władzy -jedna z pracownic bufetu prywatnie jest jej kolezanką, do tego dobrała sobie jeszcze jedną panią w ten sposób we trzy poniżają reszte bufetowych. Raptem żadna z dziewczyn nie może obsługiwać kasy fiskalnej bo tylko pani O zrobi to najlepiej- dodam że ta pani robi najwięcej pomyłek na kasie. Jeśli w pracy ma miejsce niemiła sytuacja z udziałem tych pań to pani menager pyta-"czy ta sytuacja na pewno miała miejsce bo może to tylko w mojej głowie się uroiło. Koleżanki pani menager proszą swoich kolegów żeby nagrywali dziewczyny z bufetu np, jak pracują w nocy i potem ogłaszają wszem i wobec że mają bardzo ciekawe filmiki o reszcie załogi. Pani menager wie o tej całej sytuacji jednak nie robi z nią nic bo przecież nie ukarze swojej koleżanki., bo im wolno chodzić do pracy z akrylami lub żelami na paznokciach. I to niby jest fer wobec reszty załogi. Nie wspomnę już o tym ż pani menager nie ma zielonego pojęcia o pracy , nie umie wystawić faktury ,na dzień dzisiejszy 1 maj 2017 roku nie mam nawet grafiku a przecież 4 maja muszę iść do pracy, rano przychodząc do pracy nie mam drobnych w kasie muszę prosić klientów czy mogą zapłacić mi kartą kredytową. Oprócz tego pani menager pojawia się w pracy ok godz 10 i po paru godz wychodzi załatwiać swoje prywatne sprawy bo prowadzi też swoją prywatną działalność. Wydaje mi się że będę zmuszona na dniach dostarczyć wypowiedzenie umowy o pracę.

@zdesperowany pracownik 01.05.2017 09:46

Szanowny @zdesperowany pracownik, Dziękujemy za przesłaną opinię. Deklarujemy pełną gotowość do wyjaśnienia opisanej przez Ciebie sytuacji. Prosimy o zgłoszenie wspomnianych problemów na adres e-mail: hr.fms.pl@sodexo.com. Z uszanowaniem, Dział HR Sodexo Polska

Anula

Widziałam ofertę pracy w księgowości i mam chęć złożyć cv. Potrzebuje kilku informacji i pomyślałam o tym forum. Jak prowadzą rekrutację? Jakie widełki płacowe mogą być w księgowości? Lubie mieć wczesnej troche wiedzy.

Sodekso

Pracuję w sodexo już bardzo długo. Wg. mnie cały pion FM jest na równi pochyłej i niebawem będzie potrzebna restrukturyzacja tego działu. Od dłuższego czasu obserwuję zmianę pokoleniową w centrali na stołkach menadżerskich. Odchodzą doświadczeni menadżerowie (niestety do konkurencji), a na ich miejsce zatrudnia się chłystków-karierowiczów najczęściej świeżo po studiach, którzy nie mają żadnego pojęcia o kwestiach technicznych, którzy prowadzą obsługę z dnia na dzień licząc, że się uda i nic się nie wydarzy. Myślę, że jeszcze 2-3 lata "jazdy po bandzie" i wszystko będzie jasne.

Iwona

@Berberysudało Ci się dostać do pracy w Sodexo? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich wrażeń z procesu rekrutacji.

Iwona

Zachęcam do przeczytania wywiadu przestawiającego historię firmy Sodexo jak i udzielającego odpowiedzi na pytania związane z rekrutacją. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,15859,wywiad-monika-bentkowska Która odpowiedź była dla Ciebie najbardziej pomocna?

Berberys

Ja wiem, że to jest dobra firma i dlatego złożyłam CV na stanowisko technik obsługi obiektu. Może ktoś orientuje się ile tam dostanę na start? Może premia?

Tomasz

Witam, chciałem zapytać o możliwość pracy jako handlowiec-koordynator przy pozyskiwaniu firm i pkt detalicznych na bony i inne benefity ? czy jest możliwość podjęcia takiej pracy w Państwa firmie w segmencie ? jestem z Południa Polski (ŚLĄSK) a firmy obsługuje w woj. śląskim, dolnośląskim,podkarpackim i małopolskim.

Zostaw opinię o Sodexo Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sodexo Polska Sp. z o.o.