Luck-Connekt

Luzino

Opinie o Luck-Connekt

Byly pracownik

Ludzie chcecie miec spokoj omijajcie ta firme wielkim lukiem!!! Tam [usunięte przez moderatora] nie rzadzi lecz [usunięte przez moderatora], ktora nie potrafi kierowac ludzmi a wydaje sie jej ze wszystkie rozumy pozjadala! (NADGORLIWA) Praca ta przypomina prace w [usunięte przez moderatora].Pozdrawiam kolegow jeszcze pracujacych!

Mam nadzieje ze jeszcze Pracownik

konfident ! nie wie co pisze. do ludzi takich ,ktorzy partola prace napewno nalezy [usunięte przez moderatora] ! Owi ludzie tylko udaja ze pracuja i tylko dobrze donosza na innych pracownikow! Pozdrawiam kolegow ,ktorzy nie donosza a pracuja.

Zostaw opinię o Luck-Connekt - Luzino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Luck-Connekt