ZAKŁAD CUKIERNICZY MICHAŚ SPJ

Opinie o ZAKŁAD CUKIERNICZY MICHAŚ SPJ

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat ZAKŁAD CUKIERNICZY MICHAŚ SPJ. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

WIĘCEJ OPINI O FIRMIE POD LINKIEM https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1038944

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w ZAKŁAD CUKIERNICZY MICHAŚ SPJ? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

hak

Zakupiłem pączki które są składowiskiem chemii i trucizn .Po zjedzeniu wysadziła mi wątroba i spuchłem i moja rodzina .Zakupiłem tą truciznę w Simpli .Nie kupujcie nic tego producenta.Niech sam się naje aż pęknie.

max
@hak 12.02.2015 18:33

witam, proszę zrobić sobie testy alergiczne może jest Pan i Pana rodzina uczulony na któryś ze składników, życzę zdrowia.

radek

zatruli mi pół rodziny tortem ślubnym

rozsądny
@radek 14.12.2014 19:52

Witam Nica Radka, mam pytanie czy sprawa została zgłoszona do Terenowej stacji Sanepidu lub instytucji odpowiedzialnej za warunki higieniczne w zakładach produkcyjnych? Jeżeli nie to skąd pewność iż, TORT był pochodzeniem dolegliwości u Gości weselnych? Może alkohol niewiadomego pochodzenia lub ciasta dla gości zakupione na od prywatnej osoby wyprodukowane w garażu aby było taniej? Do rozpatrzenia w/w sytuacji potrzebny jest dowód zakupu oraz złożona reklamacja, badanie próbki oraz pozytywny wynik na obecność drobnoustrojów chorobotwórczych.

Zostaw opinię o ZAKŁAD CUKIERNICZY MICHAŚ SPJ - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD CUKIERNICZY MICHAŚ SPJ