TBBROKER

Piotrków Trybunalski

Opinie o TBBROKER

koala
użytkownik zarejestrowany

składam do nich CV @koncik żeby pracować jako telemarketer . Praca mi znana więc nie powinno być problemu z wyrabianiem targetów. Niestety nic nie pisali jak z umową o pracę.Czy jest jakaś podstawa i premia? Gdybyś coś wiedział o zarobkach to puść szybkie info. Dzięki

mala mi

Byłam u nich na rozmowie kwalifikacyjnej- szef spóźnił się, przyszedł niechlujnie ubrany i gadał jakieś pierdoły, że musi to być spotkanie w grupie, bo gdyby każda dziewczyna przyszła do niego na osobności to nie mógłby się skupić. Mało to profesjonalne. Poza tym najniższa krajowa dla tych niby najlepszych to chyba mało, prawda? żenua....

pracodawca

Szanowny Pracodawco.Powodem spotkania kwalifikacyjnego jest za zwyczaj koleślenie przydatności danej osoby do danego stanowiska ,takie zakłada się cele.A jeżeli nie udaje się pracodawcy na !00 procent trafić to : albo coś jest nie tak albo nie na te walory zwaca uwagę.Myślę że Państwo jako firma szkoląca powinna takie sprawy znać .A jeśli nie to tak poprowadzić pracownika by sobie do odpowiednio do szkolić a nie jak poisuje w postach TELEMARKETERKA (przyjmują tylko najlepszych.). Pozdrawiam życząc sukcesów

Koordynator

Zmieniamy tylko tych którzy nie chcą pracować a ich zaangażowanie jest poniżej krytyki. Przez okres 8 miesięcy zwolniliśmy jedynie 1 osobę pracującą przy dokumentacji. Powodem zwolnienia było zaniżanie poziomu intelektualnego zespołu. Czasem podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie udaje się ustalić czy osoba będzie potrafiła odnaleźć się w działaniu. Nasza firma stawia na młodych który najczęściej nie maja doświadczenia. Jednocześnie pozdrawiamy Pnią [usunięte przez moderatora]...Anonim oraz zyczymy sukcesów w innych firmach.

zmieniają pracowników tak często jak skarpetki. Nie liczą się z człowiekiem, to ty musisz się całkowicie poświęcić dla nich.Ogółem LIPA

telemarketerka

Stałe wynagrodzenie + premia + normalna atmosfera pracy, ale trzeba się nagimnastykować, żeby się utrzymać na stanowisku.. Chcą zatrudniać najlepszych :)

ona
użytkownik zarejestrowany

co sądzicie o pracy w firmie tbbroker ?czy ktoś z Was pracował tam na stanowisku telemarketer?

Zostaw opinię o TBBROKER - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TBBROKER