Cilis Recruitment

Rzeszów

Opinie o Cilis Recruitment

Wio

No ja sam nie wiem, jest ciężko szukać informacji, nawet gdzieniegdzie słyszałem, że oni mogą nie istnieć, ale tego też nikt nie potwierdza, większość opinii mówi, że jest okej, to czemu mmiałbym im nie wierzyć też, no cóż powiedzieć, czekamy w takim razie

Mroczny rycerz

Do "Klienta": Chłopie nie rób ludziom wody z mózgu. Albo sam masz cos wspolnego z ta pseudo firma, albo nigdy nie byłes za granica i sie na niczym nie znasz. Co to za firma ktora nie podaje adresu ani telefonu a chce z góry 20 euro? To nie firma tylko naciagacze wiec sie chłopie nie wysilaj ze swoimi wpisami. Ludzie nie badzcie naiwni ostrzegam, a te gwiazdki przy wiarygodnsci firmy sami sobie dodają. Oni nawet nie potrafia poprawnie zdania ułożyc po polsku na swojej stronie która jest kompromitujaca. Takimi "firmami" to sie policja powinna zająć. Jeszcze raz wszystkich ostrzegam!!!

Klient

Hmm a ja myślę że ok Oni piszą że zajmują sie tylko opracowaniem CV i aplikowaniem do pracy więc mi sie wydaje że ok poza tym Oni mją innego e-maila[usunięte przez moderatora] wiec może jest OK

Mroczny rycerz

Po pierwsze raz przedstawiaja sie jako frma usługowa raz jako agencja rekrutacyjna. Agencja nie sa bo nie ma ich w zadnym spisie takowych i nie maja pozwolenia ministra na prowadzenie rekrutacji do pracy za granica. Jako firma usługowa nie moga legalnie prowadzic zadnych rekrutacji. ich strona w internecie to smiech na sali ani adresu , ani telefonu dosłownie nic oprocz cennika. Maila którego podaja w ogłoszeniu moze sobie załozyc kazdy.No i przede wszystkim pobieraja opłate 20 euro własciwie nie wiadomo za co. Bardzo grubymi nicmi to wszystko szyte i jedynie chyba ktos bardzo naiwny wysle im te pieniadze ale własnie po to pisze zeby ostrzec takich ludzi.

oooooooooo

Ja tez wysłałam do nich e-maila i dostałam zwrotnego ale własnie mnie tez to zdziwiło bo nei podali nawet adresy ani tel tylko mi napisłai w jakie dni ich biuro jest czynne Całe to biuro jest tak śmieszne aż żałosne

emigrant

tak tak 20 euro chca wyciagnąc. Popatrzcie na ich email. Zadna szanujaca sie firma nie zakłada sobie skrzynki na gmail.com, wp.pl itp bo taka skrzynke to sobie kazdy moze załozyc, zwracajcie na to uwage. A gdzie telefon do firmy, a gdzie adres? Dziwię się, ze policja nie zajmuje sie tymi wszystkimi naciagaczami.Zadna powazna agencja nie pobiera oplat, a tłumaczenie dokumentów to fikcja zeby oczy mydlic. Pozdrawiam i ostrzegam tych którzy chca stracic 20 euro( ale sobie rowno wyliczyli)

Zadowolony

wszystko Ok

Zostaw opinię o Cilis Recruitment - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cilis Recruitment