"Premator"

Landskrona

Opinie o "Premator"

Marta
użytkownik zarejestrowany

@x czy może Twój mąż chciałby udzielić się na forum i opowiedzieć o pracy za granicą w firmie "Premator"? Poleciłby tego pracodawcę dla osób chcących wyjechać za granicę? Na pewno są tu takie osoby, dlatego czekamy na wypowiedź Twojego męża.

x

Witam, mój mąż jest zadowolony. Sam lubi czystość ,to nauczył kolegów w pokoju. Jeżeli ktoś jedzie pracować, to pracuje po naście godzin. Twierdzi, że to praca na jakiś czas, więc można wytrzymać krzyczącego Araba. Najważniejsze,że są zawsze pieniądze, a w Polsce wypłacali na raty.

Rgg

Piszecie cięzka praca - stek bzdur , jak sie pracuje a nie ściemnia i chowa po kiblach to nikt sie nie czepia a jest ok. O prace trzeba dbać za darmo to mozna w ryja dostać. Praca jest dla chetnych .

SPREZYNKA

Witam pracowałem tam miesiąc i powiem wam że nie jest tam tak źle pracować trzeba na Noce to się super pracuje majster [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pani Iwonka bardzo miła i pomocna jeśli chodzi o kierownika to jest dobry facet dużo ma na głowie pozdrawiam piaskarzy i oczywiście zajebistego kierowcę busa Szymona pozdro od Sprężynki

brylant22

dzień dobry czy wart sobie głowę zawracać tą firma? pracować trzeba a zjeby sa wszędzie ja robiłem na północnej i na remontówce u Baranka!!!!!!! ile płacą na/h

olek1313
@brylant22 10.03.2017, 12:36

Baranek tez w Prematorze pracowal jeszcze za starej gwardi, robota jest i tzreba zapieprzac ale kasa zawsze i lepiej niz w remontowce

Romek

jak dla mnie firma spoko pracy duzo kasa spora i na czas jak potrzebuje zaliczke nie ma problemu wiec nie wiem o co tyle krzyku karzdy pracuje jak umie i jest traktowany tak jak sie zachowuje. osobiscie polecam jezdze z tom firmom od kilku lat

Max

Ja mam 3 kolegow ktorzy jechali z ta firma dwoch zadowlonych jeden strasznie nie. ale to zalezy tez od czlowiek i pónktu siedzenia, teraz ja sie wybieram na wyjazd jak nie pojade to sie nie dowiem jak jest najwazniejsze ze jest praca bo teraz w polsce w stoczniach cisza wszedzie jest ciezko praca w stoczni taka juz jest.

Gruby

Ciezka praca, jak dla mnie za ciezka. Ale kasa na czas, ludzie spoko. Bylem raz i niestety wiecej nie pojade bo za ciezko mi bylo. Juz mlodzikiem nie jestem.

prawie rok

nikt nikogo na siłe nie trzyma,przyjedziesz nie podoba sie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak to arab mowi sa mężczyzni i inni mężczyżni.Praca ciężka. Czarno na białym wiesz o warunkach pracy...Ludzie jak ludzie sa różni

ja

istny stutthof zatrudniaja ludzi i po 2 tyg do domu bez przyczyny jebac jak dziki osioł ... Godzin nie umieja liczyć albo czekaja ze znajda frajera ktory sie nie doliczy ... Żenada nigdy wiecej i nikomu tej firmy nie polecam .... 12 godz tyrania a 11 liczone ...

Gg444444444444446678

A wiecie jakie stawki na początek roboty ?

Damian

Szczerze to ciezka praca duzo wymagają ale stoczniowiec to nie lekka fucha jest syf fakt jest brud jest krzyk i jest duzo pracy No i wpada duzo godzina wiec mozna sobie ładnie zarobić letko nie jest ale tragicznie tez nie jantak osobiście polecam

Łysy

Firma nie warta zainteresowania tylko gonią nie skończysz jednej roboty a masz trzy inne jażdzą po tobie jak po świni nie mają żadnych skrupułów przerobiłem kilka miesięcy i nie zamierzam tam więcej wracać do Norwegii. A w szczególności do Kleven. Pozdrawiam kolegów z Kleven

Wojtek

Nie polecam firmy premator nagonka na ludzi i pełen mobing w pełni znaczenia tego słowa nie wart zainteresowania lipa i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam

CCC

Widzę że tylko kierownictwo pisze pozytywne opinie to można zobaczyć po czasie jak tylko pojawi si3 prawdziwa opinia na temat firmy jedna zła a za kilka minut same pozytywy otrzymują na emaila i zaraz odpis jak tam Polacy rozrabiają to dlaczego nie przyjmują samych turasów do Norwegii bo potrzebują roboli polskich pracowników nic nie mam do osób innego pochodzenia lecz praca jest tam naprawdę nieprzyjemną i utrudniona przez przez majstrów

Lolek
@CCC 02.02.2017, 14:18

Taaaaa Szwedzi nie maja co robić i ci komentują po polsku ha ha ha moze jeszcze zaraz napiszesz ze arab tu pisze oni maja w dupie wasza opinie jest praca chcesz zarobić jedziesz nie to sie bujaj jak widać sa rożne opinie wiadomo skoro ludzie jeżdżą a sporo ich jeździ to aż tAk tragicznie nie jest ha ha ha

Lolek
@CCC 02.02.2017, 14:18

Tymek

Kazdy ma prawo wyboru, jeden jedzie do pracy a drugi zeby sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tankowac z kolesiami, jak ktos pracuje to problemow nie ma, jezdze tam od lat, po 3-4 strzaly rocznie a jezdzilbym czesciej gdyby bylo mozna, robie swoje i nie obchodza mnie imprezy i przepychanki miedzy debilami co przyjezdzaja tylko robic problem, rowy kopac cholota a nie pracowac w stoczni, a za syf sa odpowiedzialni tylko sami pracownicy, bulgarzy maja czysto bo pilnuja porzadku a tam gdzie polacy to zaraz kongo i zadyma czasem to sie nawet ciesze ze takie bzdety wypisuja bo moze bedzie wiecej pracy dla mnie i innych co chca zarobic

Czesław

Jezdze z ta firma juz przez kilka dobrych lat jesli jedziesz do pracy to licz sie z tym ze pracowac trzeba jest to ciezka praca ale dobrze platna pieniadze sa na czas panie w biurze przemile zawsze pomocne odpowiedza na kazde pytanie interesuja sie i nawet wypytuja jak sie pracuje. Z zaliczkami nie ma problemu jesli chcesz jechac do pracy i myslisz ze bedziesz mogl sie obijac to lepiej zostan w domu. Gdyby bylo zle i tak jak niektorzy pisza to by ludzie nie jezdzili, bez przesady. Tak jak pracujesz tak jestes traktowany proste. Pozdrawiam Czesiek

CCC

Siema jest to najbardziej wykorzystującą firma ,ludzi na świecie nie spotkałem się jeszcze z takim mobingiem w klewen jest zrobiona nagonka i znęcanie się fizyczne jak i psychicznie nad pracownikami zastanów się niż zechcesz tam pracować nie polecam lecz. Ostrzegam przed tą firmą

Euthyrox

Witam wszystkich ludzie jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie normalna praca 12 godzin zapiepszasz jak dziki majstrowie mordy drą na ciebie jak w obozie- nie masz nic do gadania kierownik Jurek gra dobrą matkę i nakręca majstrów by z ciebie ostatnie siły wydusić jeżeli pragniesz być poniżany i zgnojony to jedź i sam się na własnej skórze przekonaj lecz gra nie jest warta- w skrócie porażka ta firma i nie wart tych pieniędzy -sam płacisz za wszystko przeloty ,domki lub kampy jedzenie i inne fikcyjne koszta które wymyśli kierownik Jurek serdecznie nie polecam

Pies ogrodnika

Tak byłem w tym syfie stołówka,szatnia i łazienki syf a toalety chlew że tam jeszcze epidemia nie wybuchła to cud i jeszcze tam ludzie mieszkają na stoczni obok arab mordę drze jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a oni są zachwyceni że mają robotę niektórzy tam pracują po 8 lat i mówią na araba tata [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jacyś ,tego co związali był pijany i szukał bójki powinni policję wezwać .Ship serwis to dawna ultramarine i jeszcze Nautikus też omijac

Tomas

Witam wszystkich którzy wybierają się do landskrony na stocznie do leśnego Araba. Nie polecam tam pracować. Ostatnio został pobity i związany chłopak po przez opaski ucieknie i jak by było mało zwiazano go jeszcze pasami które mające atesty. został masakrycznie pobity i zostawiamy na całą noc na zimnych kafelkach. następnie wręczyli bilet i został wywieziony na lotnisko. Kierowca cały czas na cpany i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak by woził ziemniaki delikatnie mówiąc. Do czasu aż coś się stanie a w tedy może wezmą się za to co się tam wyprawia.

Jan.
@Tomas 29.12.2016, 10:38

To wszystko się zgadza to co jest opisane.Nie do uwierzenia co tam się wyprawia. 90% to prawdopodobnie kryminał. Omijać,omijać.

Daniel
@Tomas 29.12.2016, 10:38

Ten związany był pijany i agresywny w sumie to chyba coś brał bo nic do niego nie dochodziło. Wiem bo byłem przy tym. Z łomem na ludzi chciał iść.. jednemu bez powodu wybił zęba. Nie dziwie się że go związali był niebezpieczny dla innych. Odnośnie kierownika to napawde dobry człowiek jeśli dobrze pracujesz docenia i daje podwyżke. Jeśli przyjdziesz nawalony do pracy i on Cie przyłapie to wtedy fakt masz przeje**ne ale co się dziwić. Ostatnio jeden chciał pracować przy wydychanym 1 promilu logiczne że go wysłał do pokoju bo sobie lub innym mógłby zrobić krzywdę pod wpływem %%%. Następnego dnia fakt miał lipe ponieważ kiero za nim chodził i za kare więcej wymagał krzyczał aby miał nauczke. Ludzie jak jedziecie do pracy to pracować a nie pić i balować.

Xtc

Wlasnie wrocilem dzis z tego strasznego dziadostwa ludzie omijajcie ta firme premator sprzedaja cie do ultramarine i stocznie w landskronie i tego j******o beduina araba to czlowiek bez uczuc nie uznaje swiat zadnych ludzi traktuje jak g***o pracuje sie non stop bez jakielkolwiek umowy ubezpieczenia za gola stawke 90 sek minus podatek tj 73 sek/h zero dodatkow za prace w nocy w weekendy warunki na stoczni skandaliczne gdybym mial mozliwosc wstawienia zdjec zrobilbym to ale nie da rady tu, praca w doku przy remontach statkow brak jakichkolwiek zasad bhp samowolka totalna ludzie nachlani wodka ktora sie leje codziennie w pracy przed i po boisz sie o swoje zdrowie i bezpieczenstwo sprzet to zenada wszystko stare zdezelowane wszystkiego brakuje mi sie udalo mieszkalem poza stocznia ale wiekszosc ludzi zyje na stoczni gdzie jest jak w norze syf brud smrod i wszedzie pijaki napalone pety wszedzie ohyda i brak slow ludzie dla siebie wredni podli JEST MALA GARSTKA NORMALNYCH LUDZI i kazdy kazdego podpieprza ... NIE POLECAM NIKOMU! OMIJAJCIE SHIP SERVICE I ULTRAMARINE Z GDYNI JESLI WYSLAC CHCA DO LANDSKRONY DO PREMATOR STOCZNI !!!!!!

aga
użytkownik zarejestrowany

Zależy gdzie trafisz, nie każda agencja mowi od razu jakiewarunki panuja tam zreszta nie maja tez na to wplywu,ponieważ pracownicy też maja wiele do czyneinia z tym co dziej esie w mieskzaniu jedni sprzataja drudzy nie

NO TO JEDZ

ZOBACZ TO MIESZKANIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

poukładany

człowieku jedz sprawdz jak nie wierzysz człowiek który dba jakkolwiek o higienę obraca sie na pięcie i odrazu chce do domu jechać !!! syf jak nigdzie ,w życiu czegoś podobnego nie widziałem !!

marq

wnik
@marq 05.03.2015, 18:19
jak zejszczane i brud ?to te chamy tam nie sprzątaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co za brudasy!!! dzieki...

jak napisałeś Arab jest szefem od wszystkiego więc warunki socjalne sanitarne i mieszkaniowe są takie a nie inne JAKI PAN TAKI KRAM. W Geteborgu jest odwrotnie

bolo

UWAGA!!! UWAGA!!!UWAGA!!! NA PREMATOR!!! ARAB NIE JEST TAKI ZŁY WCALE SIE MU NIE DZIWIE ŻE ŚCIGA TYCH BRUDASÓW CO U NIEGO PRACUJĄ!!! 2.WARUNKI ZAMIESZKANIA SĄ TRAGICZNEEEEEEEE (PRACUJE 10 LAT NA KONTRAKTACH I NIGDY NIE WIDZIAŁEM PODOBNYCH)3 SZOK TO MAŁO POWIEDZIANE ,ŁÓŻKA ZEJSZCZANE WSZĘDZIE KIEPY ŚMIECI I BRUD!!!WC ?JEST TAKIE ZE OTWIERASZ DZWI I SRASZ GDZIE CI PASUJE A PAPIER NA DESKĘ LUB ZIEMIĘ!!! WSZĘDZIE ŚMIERDZI WSZYSTKO SPOCONE LODÓWKI ZGNIŁE I ZABRUDZONE SYFEM Z PRZED 2 MOŻE 3 LAT SZOK NAPRAWDĘ!!! BRAKUJE MI SŁÓW ŻEBY TO OPISAĆ TEN SYF NIKOMU NIE POLECAM .

Rotor
użytkownik zarejestrowany

Widzę, że na dobrą sprawę pracownicy nie specjalnie się chcą dzielić swoim doświadczeniem czy wiedzą - wynika to z wielu rzeczy, najczęściej boi się o swoją posadę. Mam nadzieję, że nie dochodziło na tym poziomie do żadnych spięć, bo byłoby to najgorsze rozwiązanie z możliwych, nie mówiąc o natychmiastowym mobbingu.

toja

cieniasy hahaa

adi

premator to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

to co pisze kolega prawda i jakie nagodzin stawka cały czas taka sama godzin trzeba pilnować bo potrafią się nie zgadzać kierownik ... arab... czarny gestapo ... wie wszystko na każdy temat .. odpyskujesz albo na kampie siedzisz albo do domu.. na pokoju potrafi być po 4 osoby gdzie 2 to już tłum ... z mieszkanie nie płacisz uwaga mieszkasz na stoczni lub na stancji poza nią.... na stoczni więcej zarobisz .. bierze każde roboty i każdy człowiek jest do wszystkiego...np dźwigowy robi po mazutach.. a malarz ssafkuje gówniaka ...mechanicy robią po balastach... a zarobki 90 kr i nie chce dać więcej... bo oszczędność...

jbl

Siema, a byl tam moze sledziu z gdanska jedno oko ma slepe ? Naprawde tam tak strasznie ?

cichy

katastrofa , warunki mieszkaniowe tragedia , w pracy bialy murzyn , cos powiesz to dostajesz bilet powrotny , jak odmowisz pracy np 24 godz - bilet , traktuja ludzi jak bydlo , jedynie co dobre to wyplata zawsze na czas i jest ... ale stawka uwaga 90 koron minus podatek , bez zadnego zatrudnienia , czyli jesli chcesz zarobic to tylko godzin natrzaskac , ludzie tam robia po 300-400 godzin w miesiacu

ccc
@cichy 05.10.2012, 17:36

Katastrofa ???? jak ktoś jest brudasem i sie nie myje to syf w pokoju jak ktoś pracuje i jest czysty to jest ok !!! pieniądze dobre, a pracowac wszędzie trzeba pieniądze lepsze niz w polsce !!!! że cięzko --piszą lenie, ci co myślą że pojadą leżeć brzychem do góry i ktos bedzie im placił. ja tam zadowolony kasa jest na czas i dobra. w polsce tez pracowałem na stoczni zapieprz tylko pieniędzy mniej !!!

Zostaw opinię o "Premator" - Landskrona

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Premator"