Well Max

Poznań

Opinie o Well Max

giki

Naprawde dobrze leczą i to jest prywatna klinika, tylko, ze ceny są naparwde spore, ale w końcu oferują najwyzszą jakość i to jest na ,ale pewno na plus dla nich tylko nie ma obecnie ofert od nich żadnych.

pola

tak sie sklada ze od roku tam pracuje.i nigdzie nie musze dzwonic:)jezdze na pokazy poscieli itd i ja sprzedaje:)tazke co Ty tu piszesz?zarobki z pewnoscia mam 5 razy wieksze od Twoich..:)

ufol

Ostrzegam!!!!!!!!!! Jeżeli ktoś, ma zamiar pracowac w firmie Welmax to odradzam. Jest to fatalny pracodawca. Ludzi się traktuje jak popychadła, udają, że sluchają ale pracownik nie ma nic do powiedzenia. Dzwoni się i naciąga ludzi na śmieszne pokazy, ludzie narzekają na tą firme, nie chcą przychodzic bo twierdzą, że firma ich oszukała. Pracuje sie beznadziejnie. Zachęcają miłą atmosferą pracy, hehehe ta atmosfera która tam panuje, napewno nie jest miła!!!!!

kicia

Dziś dostałam propozycje pracy w tej firmie,ale po przeczytaniu Waszych opinii chyba podziekuję.Dobrze że piszecie na ten temat bo nie pójde na rozmowę i nie będą mi kitu wciskać.Nie mam zamiaru starszych ludzi nabijać w butelkę i wciskać ciemnoty!!!!! DZIĘKI!!!!

Zostaw opinię o Well Max - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Well Max