Well Max

Opinie o Well Max

Filtruj opinie po kryteriach:

Krzysztof
 Opinia

@ufol a od jakiej posady zaczynałeś swoją przygodę z firmą Well Max? Czy mogłeś liczyć na dodatkowe benefity pozapłacowe? @kicia i jaką ostatecznie podjęłaś decyzję? Jeśli postanowiłaś spróbować swych sił w tej firmie, to daj znać jak Ci się pracowało.

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Well Max? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

giki
 Opinia

Naprawde dobrze leczą i to jest prywatna klinika, tylko, ze ceny są naparwde spore, ale w końcu oferują najwyzszą jakość i to jest na ,ale pewno na plus dla nich tylko nie ma obecnie ofert od nich żadnych.

pola
 Opinia

tak sie sklada ze od roku tam pracuje.i nigdzie nie musze dzwonic:)jezdze na pokazy poscieli itd i ja sprzedaje:)tazke co Ty tu piszesz?zarobki z pewnoscia mam 5 razy wieksze od Twoich..:)

ufol
 Opinia

Ostrzegam!!!!!!!!!! Jeżeli ktoś, ma zamiar pracowac w firmie Welmax to odradzam. Jest to fatalny pracodawca. Ludzi się traktuje jak popychadła, udają, że sluchają ale pracownik nie ma nic do powiedzenia. Dzwoni się i naciąga ludzi na śmieszne pokazy, ludzie narzekają na tą firme, nie chcą przychodzic bo twierdzą, że firma ich oszukała. Pracuje sie beznadziejnie. Zachęcają miłą atmosferą pracy, hehehe ta atmosfera która tam panuje, napewno nie jest miła!!!!!

kicia
 Opinia

Dziś dostałam propozycje pracy w tej firmie,ale po przeczytaniu Waszych opinii chyba podziekuję.Dobrze że piszecie na ten temat bo nie pójde na rozmowę i nie będą mi kitu wciskać.Nie mam zamiaru starszych ludzi nabijać w butelkę i wciskać ciemnoty!!!!! DZIĘKI!!!!

Zostaw opinię o Well Max - Poznań