Okno-Bud Przytyk

Przytyk radom białobrzegi

Okno-Bud Przytyk
1 1

Opinie o Okno-Bud Przytyk

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Magdalena

Zapraszam was do pisania najnowszych opinii w temacie firmy Okno-Bud Przytyk, chętnie dowiemy się informacji dotyczących nowych zatrudnień oraz kwestii obecnego rozwoju tej firmy na rynku. Sprawy związane z poziomem płac i rozwijaniem nowych oddziałów firmy również będą dla nas szalenie ciekawe, nowe komentarze pozwolą przybliżyć tego pracodawcę wielu osobom.

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi newsami o Okno-Bud Przytyk? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

gołąb

to ważne, że dla właściciela liczy się terminowość i w zleceniach i w wypłatach :)

przytyk

najgorsza firma jaką znam

wir
@przytyk 06.08.2015 19:26

nie polecam tej firmy nikomu

Zostaw opinię o Okno-Bud Przytyk - Przytyk radom białobrzegi

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okno-Bud Przytyk