Petecki P.P.H.U. Ignacy Petecki

Łódź

Opinie o Petecki P.P.H.U. Ignacy Petecki

Mirosław

Ta firma to grupa oszustów. Nie polecam

Mirosław

Czy ktoś, bo nie mam pomysłu może zająć się tą bandą oszustów?. Usługę realizują ponad pół roku. Zapłatę wzięli z góry. Ostatnia umowa z nimi i czekam ponad miesiąc i nic. Nikt od nich nie odpisuje a w firmie nikt nie odbiera telefonów. Nie polecam tej firmy a raczej przestrzegam wszystkich klientów.

Hahahahaha

Czy różni się kot od człowieka? Kot tylko sobie liże (usunięte przez administratora).

XXXYZ

Ktoś się może orientuje, czy kadrowa w Gostyninie to jest przyjęta po znajomości? Przecież ta Pani nie ma zielonego pojęcia o swojej pracy. Przez jej niewiedze człowiek tylko musi się nachodzić 10 razy żeby coś załatwić, a już nie wspomnę że kiedy by się nie było to urządza sobie prywatne rozmowy przez telefon i nic sobie z tego nie robi że kolejka.. No i odnoszenie się do pracowników pozostawia wiele do życzenia.

A****
@XXXYZ 13.04.2016 09:45

Czlowieku jesli jestes taki cwany, elokwentny, wszechwiedzacy i taki ogarniety to czemu szukasz pracy? Wytykac, i obrażać innych każdy potrafi. Ale postawic sie na miejscu innych osob, ktore wykonuja prace na danym stanowisku malo kto potrafi. Zastanowi sie czasem, nad tym co mowisz.I jezeli na potwierdzenie swojej teorii nie masz dowodow, to lepiej ugryz sie w jezyk, i nie oceniaj ludzi oraz ich elokwencji,wg. swojej miary.

monter
@A**** 13.04.2016 19:32

@A****, pani sobie pani alino daruje ;)

Jsjsjsjshz

Jsjsushshs
@Hdjdjssj 06.10.2017 17:57

Napisz coś bardziej szczegółowo

Mati

Petecki = "Obiecanki Cacanki" Nie wywiązują się z umowy na okna czekam już półtora miesiąca do tej pory okiem nie ma cały czas przesuwają termin o tydzień później... Wpłata została uregulowana z góry... Jak ja bym brał okna na raty i spóźnił się z jedną ratą to już by naliczali odsetki a sami nie wywiązują się z terminów i obowiązującej ich umowy ... ZDECYDOWANIE ODRADZAM !

DO ; IWONA . Jak nie wiesz to w Łasku naprzeciw marketu Kaufland wisi wielki plakat na całą ścianę z ogłoszeniem , że poszukują ludzi do pracy ( nawet bez wykształcenia ) . Niestety ale to prawda Iwonko

umciaumcia

B tam bieda panie,bieda,wiec oszedzają już na wszystkim,ciekawe kiedy ktos wreszcie skontroluje ten małpi gaj i pozamyka ?

Nie ponimaju tego?

tak nisko upadli że za picie w pracy już nie zwalniają a do sprzątania zatrudnili Ukrainkę jakby już w kraju kobiet brakowało, ja tego nie ponimaju?

Kosmos

A może warto powiedzieć o tym właścicielowi, bo przepuszczam, że nie wie o tym?

Blabla
@Kosmos 07.07.2017 09:08
A może warto powiedzieć o tym właścicielowi, bo przepuszczam, że nie wie o tym?

Sądzę, iz wie to i dużo więcej ;-)

To cm

Czy był ten problem już zgłaszany jakiemuś przełożonemu ?

Kdosowj

W biurze nie ma płaconych nadgodzin ? Przecież to nie zgodnie z kodeksem pracy.

Ciekawa

A w jakim pracujesz dziale i mieście ? Bo ja mam ten sam problem.

to Ciekawa
@Ciekawa 06.07.2017 13:42
A w jakim pracujesz dziale i mieście ? Bo ja mam ten sam problem.

Łódź-biuro. Tylko produkcja ma płatne nadgodziny

Ciekawa

Czy macie płacone nadgodziny i soboty ? Tak, nie w jakim dziale i gdzie ?

to Ciekawa
@Ciekawa 04.07.2017 17:15
Czy macie płacone nadgodziny i soboty ? Tak, nie w jakim dziale i gdzie ?

nie.

Jsbsjsoaj

Prawda w oczy kole

Iwona

@inspiruje mnie Agatka z KrainyGrzybówTV na jutubie Nasz portal nie oferował i nie oferuje możliwości płatnego usuwania wpisów. Każdy ma prawo do zgłoszenia reklamacji odnośnie treści zawartych na portalu, jednak administrator podejmuje ostateczną decyzję odnośnie jej rozpatrzenia i nie ma obowiązku usuwania wpisów. Podstawą do usunięcia komentarza jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu. Jeśli uważasz, że Twój komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl Dokładna procedura reklamacji znajduje się w treści regulaminu w §10. Nasz administrator będzie mógł odnieść się do konkretnej sytuacji i udzielić odpowiedzi odnośnie tego, dlaczego wpis został zarchiwizowany.

Nick

Po co tu pisać swoje żale, może lepiej iść do Pana Prezesa i powiedzieć mu to. Przepuszczam, że on poprostu i tym nie wie i dlatego tak jest.

Iwona

@gostynindziękuję za odpowiedź. Co masz na myśli mówiąc o zachowaniu nieodpowiednim brygadzisty? Czy zgłaszaliście to? Piszesz też o braku szacunku. Czego w takim razie brakuje w firmie?

inspiruje mnie Agatka z KrainyGrzybówTV na jutubie
@Iwona 22.06.2017 09:48

Pani Iwono, jak to się dzieje że z tego portalu znikają komentarze nienaruszające regulaminu w których nikt nikogo nie obraża, nie padają żadne nazwiska, ludzie tylko opisują sytuację w firmach w których pracują i jak ktoś napisze za dużo prawdy to wpis znika. Macie osobno płacone za każdy jeden usunięty wpis czy firmy robią wam jeden grubszy przelew za usuwanie każdego niewygodnego komentarza? A może to jest układ że firmy wam oferują swoje produkty w dobrej cenie w zamian za usuwanie niewygodnych wpisów? Zadałem tylko pytanie, nie naruszyłem regulaminu, dostanę odpowiedź czy mój wpis też zniknie?

gostynin

Ja to radze poskromić jednego z brygadzistów bo jego zachowanie wobec ludzi pozostawia wiele do życzenia. A wdrażanie trwa bardzo szybko brygadzista pokazuje co należy do obowiązków danej osoby i odchodzi trzeba radzić sobie samemu. A jeżeli chodzi o atmosferę to miedzy pracownikami jest dobra a obojetność wynika z braku szaczunku ze strony brygadzistów i kierowników .

monter
@gostynin 21.06.2017 17:56

czyżby była mowa o Kajetanie? Mam styczność od kilku lat, temperowanie by się przydało.. ;-)

Iwona

@Nowy pracownik rozumiem, że niedawno dołączyłeś do firmy. Jakie na Tobie zrobiła ona pierwsze wrażenie? Mógłbyś również opowiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda w firmie proces wdrażania nowego pracownika?

Nowy pracownik

To ludzie tworzą firmę i sami stworzyliście sobie taką atmosferę. Chcecie zarabiać więcej a nic w tym kierunku nie robicie (obojętność). Zbudowaliście GNÓJ a nazwisko PETECKI na tym cierpi. A tak poza tym jak wam tak źle to po co pracujecie w takiej firmie??? JESZCZE BĘDZIEMY WYSOKO

bzukukikipekiki
@Nowy pracownik 16.06.2017 22:08

na szczescie niektórzy mają honor i odchodzą,gdyż tam nie ma szacunku dla pracownika.amen

Iwona

@Apokalipsamam wrażenie, że mnie z kimś mylicie. Nie jestem związana z firmą Petecki P.P.H.U. Ignacy Petecki. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie między innymi dzięki Waszym opiniom. Jako, że nie jestem pracownikiem firmy ciężko mi jest opisywać wydarzenia z nią związane. Chętnie jednak usłyszę co Ty masz do powiedzenia na temat firmy jako pracodawcy. Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Petecki P.P.H.U. Ignacy Petecki.

Apokalipsa

Pani Iwono ile kosztuje klaka? To co Pani robi jest mało etyczne. Mydlenie oczu w świetle informacji na forum. Zderzenie z murem. Proszę obiektywnie opisać wydarzenia.

jdbdbddjjdk

Co konkurencja wie?

popopo

... a z Rudzkiej znowu wychodzą informacje firmowe w cały świat , hahaha, nie bardzo coś Pan Kierownik ogarnia. Konkurencja wie już chyba wszystko :)

KUNTAKINTE

FIRMA TO ODZWIERCIEDLENIE SYTUACJI W POLSCE,WÓDZ-ANTONI,ZARZĄDCA-DUDA,ITP,ITD

Wojtek

Słyszał ktoś coś o jakimś pozwie zbiorowym obecnych i byłych pracowników? Coś mi się obiło o uszy, ale nie wiem, czy to prawda ?

Iwona

@szczęsliwi i dodrze opłacani pracownicy jeśli jakieś komentarze są usuwane to zostały one zarchiwizowane przez administratora serwisu ze względu na łamanie regulaminu forum. Dlatego też przed zamieszczeniem wpisu należy się zapoznać z jego treścią.

jdhsjssi
@Iwona 29.03.2017 15:27

Jesli faktycznie pisze to osoba ktora sie podpisala to nawet dobre wpisy nie pomogly w ......

zibi

Czy wiecie że są organizowane spotkania niby integracyjne dla umysłowych a dla roboli nawet nie stać na buty robocze. Jak taki człowiek jak prezes może patrzeć ludziom w oczy

szczęsliwi i dodrze opłacani pracownicy

SZKODA TYLKO ŻE PRAWDZIWE KOMENTARZE SĄ USUWANE NA TEMAT WYNAGRODZEŃ ,

szczęsliwi i dodrze opłacani pracownicy

CIESZYMY SIĘ ŻE FIRMA ZOSTAŁA LAUREATEM, SZKODA TYLKO ŻE PRACOWNICY NIE CIESZA SIE Z WYPŁAT MOŻE TO JAKAŚ REDAKCJA BY OPUPLIKOWAŁA, ILE SIĘ ZARABIA W FIRMIE .PODSTAWA DO GÓRY ,PREMIA DO DOŁU .......... OKŁADKA ŁADNA A WNĘTRZE TRAGEDIA

Iwona

Czy wiecie, że firma PETECKI P.P.H.U została laureatem nagrody specjalnej tygodnia WPROST w kategorii DOBRE i Polskie? Więcej informacji znajdziecie na stronie firmy w zakładce aktualności (https://www.petecki.eu/aktualnosci.php).

hugo

Czy Neron podpalił już Rzym?

senni latarnicy we mgle wciąż wypatrują mnie

chcesz żeby było lepiej to szukaj lepszej roboty bo tutaj lepiej nie będzie

ZAINTERESOWANY

WITAM, ILE SIĘ ZARABIA W ŁASKU NA PRODUKCJI

kdjdndbsnd

Skoro to nie ty to po co przepraszasz ?

Szef Sprzedaży

Temat: SPROSTOWANIE. Jakiś czas temu, na tymże portalu pojawił się wpis, którego treść - jak przyjęto - naruszała dobre imię firmy PETECKI, a jej autorem (na co wskazywały ustalenia w sprawie..) byłem rzekomo ja - były pracownik i w swoim czasie szef sprzedaży. Oświadczam niniejszym, że bez względu na to, jakie ustalenia w sprawie zostały poczynione, nigdy nie wypowiadałem się o firmie w tym miejscu (ani w żadnym innym) w sposób krytyczny i naruszający dobre imię firmy i jej pracowników oraz wizerunek właściciela. Jednocześnie składam wyrazy żalu z powodu zaistniałej sytuacji i angażowania mojej osoby w problematykę tej natury. Za wszelkie niedogodności wynikłe z zaistniałej sytuacji, które rzutowały na firmę i jej pracowników przepraszam.

Kshsaiakak
@Szef Sprzedaży 01.03.2017 17:37

A co takiego napisales, że trzeba było sprostowanie pisać ?

guhff

Jakis czas temu ktos umiescil fajny wierszyk. Widze, ze jwst skasowany. Istnieje mozliwosc umieszczenia go ponownie? Osobo ktora to pisalas dawaj gi jeszcze eaz to byl naprawde fajny

ptyś

Cezar cenzoruje.

ugg

Ja to się zastanawiam czemu ciagle wpisy znikają, czy naprawdę już nie.można mieć wolnego słowa.

a jo wim

Dawno powinni już tę pralke zamkąc,hahaha

obiektywny_John

Tak czytam wasze pretensje i gorzkie żale i zastanawiam się… czy firma Petecki jakąś formą szantażu lub przemocy trzyma was u siebie? Czytając te wpisy mam wrażenie, że to forum sfrustrowanych „leniwców”… w Polsce nie ma niewolnictwa, a jeśli czujecie się „wykorzystywani” zawsze możecie zmienić miejsce pracy… Pytanie czemu tego nie zrobicie? Mało jest firm z branży okiennej w woj. Łódzkim? Jeśli źle wam płacą idźcie tam gdzie zapłacą waszym zdaniem lepiej. Jeśli uważacie ze siedzicie za dużo w pracy znajdzie takie gdzie będziecie pracować krócej. To nie jest wasza firma, nikt nie dostosuje jej funkcjonowanie pod was. Nawet jeśli waszym zdaniem to funkcjonowanie jest złe. To jest przywilej i jednocześnie problem jej właściciela. I to jego sprawa kogo zatrudnia, na jakie stanowisko i za jakie zasługi. Jak pisałem wcześniej mając firmę produkującą i sprzedającą pewien produkt to nie dziwne, że właściciel naciska i wymaga na większą jego sprzedaż. Pamiętajcie, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.. póki co zachowujecie się jak dzieci, które skarżą się nie wiadomo komu na tym forum, dając tak naprawdę tylko chwilowy upust swojej frustracji.

ptyś
@obiektywny_John 24.01.2017 10:50

No nie do końca jednak. Żyjemy w społeczeństwie gdzie są przyjęte pewne normy społeczne i etyczne, i pewne zachowania jednak nie powinny mieć miejsca, jak np. obmawianie pracowników i napuszczanie ich na siebie itd itp, długo by wymieniać. Zgadza się, można sobie zmienić , jak nie pasuje. Rozwiązanie to wydaje się jednak proste dla osoby z zapleczem finansowym, albo singla bez zobowiązań, bo większość z pracowników jest uwiązana do firmy np. kredytami, muszą wyżywić rodzinę, ubrać dzieci. Niektórzy zmieniają . Niektórzy boją się , że nie znajdą szybko czegoś nowego, a rachunki za mieszkanie płaci się co miesiąc. Osoby decydujące się na pracę w tej firmie oczekiwały czegoś, co np. obiecano im na rozmowie o pracę. Jest też grupa osób, które się zaangażowały w firmę , bo są omamieni obietnicami i mają przeprane mózgi oraz przewartościowane życia. Oczywiście, że firma produkcyjna musi sprzedawać swój produkt. Jest to oczywiste. Natomiast istnieje różna kultura pracy, tutaj kultura pracy to bardziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niż nowoczesna firma na jaką PPHU Petecki pozuje. A dodatkowo oczekując danej sprzedaży od handlowców przy jednoczesnej amatorskiej strategii sprzedażowej, a raczej jej braku, przy nieprofesjonalnym kierownictwie przypominającym klawiszy więziennych (a gdzie nowocześni managerowie?) to już nie jest takie oczywiste.

obiektywnie

Czy dobrze czy źle każdy ocenić powinien sam. Podobn była kontrola pip. Wiecie co sprawdzali? Czy sprawdzali rozliczanie nadgodzin sobót i urlopów? Czy tylko warunki pracy, a może coś innego ?

bondżolo
@obiektywnie 21.01.2017 13:09

Serio była kontrola PIPu? Sprawdzili wszystkie niepłacone nadgodziny ? Wspominali coś o magicznym słowie na M ? (m....ing)

szalenie

Rozumiem, że to kierownictwo uwazajace się za cezara na rudzkiej to Pan S? Bo z tego co wiem to Pan M jest Ok. Nie mam zastrzeżeń.

Szczery człowiek

Atmosfera między pracownikami na pewno na plus, a z drugiej strony... obiecanki cacanki płynące z samej góry. Zero kontroli nad tym co dzieje się w firmie, w zamian za to masa obietnic bez pokrycia. Jest potencjał, trzeba go wykorzystać - firmo: nie patrzcie tylko na obroty, spójrzcie na ludzi...

obiektywny_John

W firmie Petecki liczy się pracownik, ale liczy się też zarobiona kwota.... mając firmę sprzedającą pewien produkt jest to raczej naturalne, że im więcej sprzedasz tym jesteś lepiej postrzegany w oczach pracodawcy...osobiście nie mam większych zastrzeżeń jeśli chodzi o samą atmosferę i miejsce pracy. Natomiast cała kultura pracy jest typowa dla firm tej wielkości i z tej branży. Jeśli posiada się doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej to w zasadzie sytuacja nie powinna być zaskakująca.

Byly pracownik łódź
@obiektywny_John 18.01.2017 12:58

Obiektywny John....Widac ze staz pracy u Ciebie jest dosc kiepski stwierdzajac ,ze taka opinia to norma ,jesli chodzi o wyksztalcenie to mysle ze mam wyzsze niz Ty ,ale co zrobic jak sie ktos sprzeda i sprzedaje innych to ciezko przyznac ze cos robisz niewporzadku wobec innych.Firmy sa rozne -oczywiscie,ale ten temat dot. Tej i ok.370 opinie w tym ok 300 prawdziwych ,znikad sie nie biora!potwierdzam slowa -Firma to masakra,zarzadzajacy po lizaniu (t...ów)_masakra,polityka firmy -totalna podstawa raczkujacych firemek ,a obgadywanie pracownikow przy innych pracownikach to juz na maksa przegiecie i Debilzm sadzac ze nikt tego nie ocenia .Sami sobie wyrabiaja marke !

robi

Nick
@robi 20.12.2016 11:47
czy do Francji i Włoch też firma Petecki sprzedaje? Może wypowie się jakiś handlowiec jak wygląda atmosfera, praca i płaca...

spytaj lepiej jak wygląda współpraca z odbiorcami, to od tego zależy atmosfera.

xixi
@Nick 21.12.2016 13:18
spytaj lepiej jak wygląda współpraca z odbiorcami, to od tego zależy atmosfera.

współpraca z odbiorcami nie wygląda,bo nie istnieje,dzieki wspaniałemu zbytowi....jak bys zamiast 20 zamówionych okien dostał trzy,zrozumiał bys jak działa ta >>współpraca

Peter von Pizden Palcen Szturchen

Szuka ktoś z was w międzyczasie coś lepszego do roboty czy wszyscy tylko płaczą jak bardzo im tu źle? Nie podoba się robota i wypłata, nie inspiruje cie doskonałość to albo cię zacznie inspirować albo na twoje miejsce przyjdzie Ukrainiec którego będzie inspirować i będzie szczęśliwy że zarabia 10 razy więcej niż w swoim kraju.

stawka większa niż życie :-)

w Łasku po 10 - tym przeprowadzili imitację wypłat po 13 zł za godz.(zamiast 11 zł )sprawdzając pewnie jak będą wyglądały wypłatki od Stycznia po nowej stawce:) kpina ,już wiadomo ile zabrać

Zostaw opinię o Petecki P.P.H.U. Ignacy Petecki - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petecki P.P.H.U. Ignacy Petecki