INOFAMA S.A.

Toruń

INOFAMA S.A.

Opinie o INOFAMA S.A.

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w INOFAMA S.A.?

mały 84

az tak zle ? slyszalem ze tam po 2,5 tys zarabiaja

spawacz

ok 1400 zarobisz , soboty można sie zapisac ale to trzeba sie wykazac , nie ma jakiś wiekszych perspektyw

Romek

Tragedia.

kozbi

Orientuje sie ktos jak wyglada praca w Inofamie jako spawacz, wiem ze zarobki liche ale jakies nadgodziny cos wiecej ????

Zostaw opinię o INOFAMA S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INOFAMA S.A.