WINEZJA.PL Sp. z o.o.

Opinie o WINEZJA.PL Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Weronika
 Opinia

Pracujesz w WINEZJA.PL Sp. z o.o.? Jak firma przedstawia się w 2017 roku? Chętnie dowiemy się więcej na temat panujących warunków. Jakie benefity oferuje pracodawca?

Weronika

heyo
 Opinia

Hej, wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na programistę? zapewnienie stałej bezproblemowej dostępności funkcjonalności portalu winiarskiego dla jego Użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych (Klienci) to normalny obowiązek, a jak jest umowa o pracę to jeszcze lepiej.

Opinia

Twoja wiedza i doświadczenie w firmie WINEZJA.PL Sp. z o.o. może pomóc wielu osób szukającym tam pracy. Zachęcamy do komentowania na forum.

Zostaw opinię o WINEZJA.PL Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WINEZJA.PL Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.