myPhone Sp. z o. o.

Toruń

Opinie o myPhone Sp. z o. o.

Mirek

Czy coś dzieje się w firmie? Patrząc na forum odniosłem wrażenie , że firmy nie ma. Może ktoś skusi sie i coś napisze dla nowych chętnych.

Weronika

@ejka czy możesz napisać więcej na temat przebiegu Twojej rozmowy kwalifikacyjnej? O jakie stanowisko konkretnie się ubiegałeś? Pamiętajmy, że przebieg rozmowy zależny jest również od stanowisko, o które ubiega się kandydat.

Dan

Mam nadzieję, wielką zresztą, że wszystko tutaj się jakoś ułoży

ejka

bylem ostatnio na rozmowie, oczywiscie pytanie o umowe B2B padlo, kierownik obecny podczas rozmowy niestety mniej kompetentny od kandydata. niefajne wspomnienie.

tajmniczowyskokoniski

dwa kółka spokojnie mozna wyciągnąć...trzeba być sprawnym,rzetelnym i ogarniętym. Leniom od razu nie polecam :) szkoda waszego czasu...leżcie dalej. Atmosfera? Zajebista...chyba że jesteś konfliktowy i przeszkadza Ci chociażby klimatyzator to też posiedź w domu. Praca w genialnym zespole (bo to najważniejsze) a reszte?...reszte sobie kupicie.

Iz

Firma myPhone od 2008 roku produkuje teleofny pod własna marką, co jakiś czas widze ich smartphone'y w gazetkach promocyjnych, sa o wiele tańsze niż konkurencji, a w miarę dobrze zaprojektowane, czesto w dual simie, czego unika się np. w salonach operatorów, by wyeliminować możliwośc konkurencji. Obecnie poszukują Lidera Serwisu, może ktoś polecić to stanowisko?

dm

zdecydowanie nie polecam, nie docenia sie pracownikow a progi sprzedazowe sa tak wysrubowane zeby tylko nie dostac premii

ter

Wyzyskiwanie, nieuczciwosc,odradzam ! Oszusci , wlasciciel przekreciarz.

pracownik obecnie

Ci co mają zarabiać to zarabiają i nic nie robią włącznie z P. dyr. zrobionej dyrektorem tylko z polecania bez doświadczenia i wiedzy jak zarządzać kadrą. Umowy B2B i martw się o resztę rozliczeń sam. Chaos i bałagan. Nie polecam, ale trzeba coś robić. Nie polecam bo to nie jest firma pro rodzinna! Tylko dla singli. Dzieci nie są miło widziane.

Waco

ciekawe ile zarabiają serwisanci ?

joel

"jak prawa pracownika są respektowane? sprawa dwóch umów jest mi znana ale co dalej? premie? prowizje? poszanowanie prywatnego życia? czas pracy?" prawa pracownika są respektowane, jest premia, generalnie nikt nie utrudnia życia prywatnego... czas pracy to 8h i tyle, ale jak potrzebujesz - wyjdziesz wcześniej, tylko różnicę będziesz musiał odrobić.

duduś

możecie coś szerzej powiedzieć o atmosferze? jak prawa pracownika są respektowane? sprawa dwóch umów jest mi znana ale co dalej? premie? prowizje? poszanowanie prywatnego życia? czas pracy?

ktoś z załogi

atmosfera pomiędzy pracownikami "szeregowymi" ok, ale już kadra kierownicza.....

Armagedon

Płacą "średnio", ale atmosfera super. Polecam.

Zostaw opinię o myPhone Sp. z o. o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie myPhone Sp. z o. o.