TJ Mrketing

Opinie o TJ Mrketing

Byłu pracownik

Witam ! pracowałem kiedyś w tej firmie..dokladnie od marca ubiegłego foku do sierpnia.Oczywiście jak wszyscy jestem zniesmaczony tą firmą [usunięte przez moderatora].NIe wiem czem u tak długo pracowałem może dlatego że poznałem fajnych ludzi i nie chciało mi się odchodzić, i też zarabiałem nawet dobrze..ale do czasu..Oczywiście jak wszyscy przechodziłem przez etapy rozwokowe w tej firmie..doszedlem do ,,lidera" miałem sie promowac na top lidera ale szlag trafił moją ekipe co budowałem, przyznam troche mnie omamili wizją zostania Ownerem dlatego pracowałem ile się da...pisałem nawet 9 umów dziennie btywało i tak bez odkładania umów z zeszlego dnia na następny..poprostu miałem troche szczęścia..ale to wszystko było do czasu..az nie kapnęłem sie jaki to syf!!Pan [usunięte przez moderatora] szef całego tego zoo wraz z[usunięte przez moderatora] ukrywali przed nami prawde robili pozory dobrze prosperującego biznesu po to byśmy robili jak frajerzy.. dowiedziałem się jak to jest z tym [usunięte przez moderatora], jak nas walą w konia..do tego te siągłe wyjazdy po ponad 100 km nie zwracanie kasy za to [usunięte przez moderatora] żeby brac obserwacje inwestowac w nie bo nam się zwróci to jeden wielki kit[usunięte przez moderatora]te ich ciągłe nie jasne odpowiedzi na pytania znikijace 900zl z bonda w tydzień zaczęło[usunięte przez moderatora]![usunięte przez moderatora] szukają frajerów mamiac ich wielkim sukcesem który jest zludzeniem..osobiście nasłał bym na nich jakąś inspekcje bo to jest chamstwo!!a ten ich angol [usunięte przez moderatora] to jest ziom[usunięte przez moderatora]tez szuka frajeró co by na niego tyrali..a te ich zdjęcia z wyjazdów na ich stronie to sposób na to zeby przyciągnąc ludzi.zapytajcie sie ich ile jest biur,dlaczego biuro [usunięte przez moderatora] padlo co stało sie z[usunięte przez moderatora] i jesgo [usunięte przez moderatora]?jak to jest z tym bondem,czemu nie zwracaja za dojazdy..itp ta firma nie inwestuje w nas ani zlotówki a chce byśmy robili na nią do upadłego!nie odprowadzaja żadnych składek a jak coś sie ci stanie to powiedzą trudo ale nic nie możemy zrobic..jak jezdzimy swoim autem w teren padnie ci zawieszenie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ci wahacze to [usunięte przez moderatora] ci powie

Zostaw opinię o TJ Mrketing - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TJ Mrketing