AGIMedia Warszawa Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o AGIMedia Warszawa Sp. z o.o.

i9660

migan: nie sądzę by w AGI brakowało kiedykolwiek wyzwań. Raczej ich braku.

anonimek

oo widzę, że opinie są kasowane. pracownicy są inwigilowani, podpisuje się jakieś dokumenty wstecz, zarządzani są przez strach i upokorzenie... dyrektor zarządzający podsłuchuje, daje bezsensowne zadania (kilku osobom np ten sam raport do zrobienia).dzwoni w nocy, niedziele, święta praca po godzinach to norma

kangur

Potwierdzam. Dodatkowa atrakcja w postaci nieoficjalnego "australijskiego wyścigu szczurów" - dla zapewnienia wysokiej wydajności mniej więcej raz do roku jeden pracownik jest zwalniany za "zbyt niską wydajność".

i9660

Typowa korporacja zachodnia pod krajowym zarządem. Regulamin na wszystko. Naginanie praw pracowniczych do granic możliwości. Bez większych kłopotów z płatnościami. Urojenie sprawiedliwości - 'błękitna linia' kierowana jest do dyrektora lokalnego. Nie liczcie na dobra opinię po odejściu. Praca do upadu - dla samotnych i pracoholików - tych co cenią pracę bardziej niż rodzinę i zdrowie.

Zostaw opinię o AGIMedia Warszawa Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGIMedia Warszawa Sp. z o.o.