GPI POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o GPI POLSKA SP. Z O.O.

erf

@mirka no przeciez wiekszosc ososb zgodzi sie na prace tylko wtedy kiedy dostanie umowe o prace chociaz jak sa inne to tez mozna calkiem sporo zarobic

zadowolony

Nektórzy wolą mieć na papierku najnizszą krajową....a do "łapy "więcej"...np 500zł---w GPI tego nie dośiadczysz wszystko na legalu i to jest plus dla tej firmy

zadowolony

rozwój ...socjal...każdy ma inne wymagania,ja jestem zadowolony...jak na nasze brzeskie realia i tak młodą firmę.Jak komus sie nie podoba..... awsze może jechac np. do UK

zadowolony

A jednak okazało się,ze te tragiczne szefostwo sprostowało wyzwaniu ,a wsparcie szefa ,którydośc często bywa w Polsce doprowadziło do rozwoju firmy pracowników itp..w chwili obecnej chyba większośc jest zadowolona i nawet jak na taka mała firme socjal mają niezły,zarobki takze

Dynia brzeg

Witam pracowalem w firmie gpi polska prawie rok i musze sie przyznac ze to byl dla mnie stracony czas owszem pieniadze byly zawsze w terminie ale bardzo niskie jak na spawadza. Nie w spomne ze kolejna zecza jaka mnie meczyla psychicznie to problematyczne i nie udolne szefostwo ktore opsadzalo stanowiska swoimi pociotkami(MAZ Z ZONA) ktozy totalnie nie maja pojecia o prowadzeniu firmy, juz nie wspomne ze na hali produkcyjnej nie ma kierownika ani majstra a wszystkie wazne decyzje podejmuje sekretarka po uzgodnieniu z szefem ktory jest w holandii. Moja rada omijac ta firme wielkim lukiem brak sprzetu do produkcji plus tragiczne szefostwo nie prowani do niczego dobrego

Zostaw opinię o GPI POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GPI POLSKA SP. Z O.O.