Dom Badawczy Maison

Opinie o Dom Badawczy Maison

zadowoloma

Pracowałam w DBM. Świetna atmosfera, zespół profesjonalny, badania na najwyższym poziomie. Polecam. Dowiadujcie się na bieżąco czy jest możliwość pracy.

Aśkaa

W tamtym roku tam pracowałam. Jestem bardzo zadowolona, bardzo mili ludzie, zarobki jak wszędzie, ale dużo sie nauczyłam, pomagałam realizować badania, i co ważne nie musiałam robić nikomu kawy, a ponoć na stażu to główne zajęcie:) Polecam

stażysta

to nie kpina, na serio. Jest ok, szefowa też fajna. Ze stażami bywa różnie, ja już skończyłem, trzeba się dowiadywać, czy akurat nikogo nie potrzebują. powodzenia ;)

stażysta - 2009-11-03 11:35:33 No coś ty, tu jest super!!! hej stażysto Nie wiem to kpina czy nie?:) Generalnie ja też była chciała się załapać w jakimś ośrodku badawczym. Czy są tam jakieś wolne etaty? proponują staże? W internecie ciężko cos znaleźć? a szefowa jaka?:) pozdrawiam

stażysta

No coś ty, tu jest super!!!

Czy ktoś słyszał coś o tej firmie? Ja słyszałem same niepochlebne opinie, dlatego chciałbym się upewnić, czy jest tam aż tak źle..

Zostaw opinię o Dom Badawczy Maison - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Badawczy Maison