moto-pal-2 B.Zygmunt

Opinie o moto-pal-2 B.Zygmunt

jobo

Najgorsza stacja paliw w Polsce,dziadostwo[usunięte przez moderatora] najnizsze płace,nerwówka,obsługuje jeden pracownik,dystrybutory nie podłączone do komputera,brak możliwości kontroli nad tym co jest tanowane,zbieranie kasy na gębe,ogromne manka,oczywiście szefa to nie interesuje,brak monitoringu,ryzyko [usunięte przez moderatora]szef to sknera,przyczajony typ,nie szanuje pracowników,brak słów.

Zostaw opinię o moto-pal-2 B.Zygmunt - Zarszyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie moto-pal-2 B.Zygmunt