BCMM - badania marketingowe sp. z o.o.

Toruń

Opinie o BCMM - badania marketingowe sp. z o.o.

JUla

Nie polecam nie płacą za badania , krótkie terminy , długi czas kontroli 100 procent telefonow i zarzuty besebsowne i ni ewyplacaja kasy za ankiety .

Zespół BCMM
@JUla 29.06.2015 00:46

dokładna kontrola zrealizowanych ankiet pozwala na wyeliminowanie tych, które są przeprowadzane nieuczciwie, są sfałszowane bądź zrealizowane niezgodnie z instrukcją. Za takie ankiety nie płacimy. Zapraszamy do współpracy jedynie solidnych ankieterów, tym płacimy zawsze w uzgodnionym terminie. Zespół BCMM

Zostaw opinię o BCMM - badania marketingowe sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BCMM - badania marketingowe sp. z o.o.