Hotel Tyniecki *** Kraków

Toruń

Opinie o Hotel Tyniecki *** Kraków

bestregards

nie masz się co martwić o płacę bo hotel ma długi więc wiadomo dziura na mapie pozdrawiam frajera

mamaana
@bestregards 22.06.2016, 14:21

Hej,właśnie dostałam od nich ofertę Może więcej informacji

NowyPracownik
@bestregards 22.06.2016, 14:21

Witam, Mam pytanie odnośnie pracy w tym hotelu... Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej no i praca od zaraz, ale wolałabym się dowiedzieć jak tam jest...Jaki jest pracodawca? Jaki jest "klimat" w pracy? Jak jest z wynagrodzeniem? Po prostu jakieś info, które pomoże mi w decyzji czy przyjmować ofertę. Pozdrawiam

kajfasj

nie polecam, brudny hotel, jedzenie niesmaczne

rafał
@kajfasj 20.01.2015, 20:49
nie polecam, brudny hotel, jedzenie niesmaczne

a jak płacą? jak z pracą tam?

Zostaw opinię o Hotel Tyniecki *** Kraków - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Tyniecki *** Kraków