Gerda Hydomat

Opinie o Gerda Hydomat

Student

Same pozytywne odczucia. Po odbyciu praktyk stwierdzam, że konstrukcja narzędzi na wysokim poziomie. Każdy detal pracownicy starają się wykonywać z najmniejszą dokładnością. Atmosfera w pracy bardzo koleżeńska, każdy służy radą.

Gaaa

Podobno otwierają jakiś program praktyk. Więc chyba warto spróbować. Nowy zarząd więc się dzieje :)

marek

wczesniej poszukiwali logistyków a powiedzcie mi czy istnieje szansa by dostać się do nich na praktyki?

Kontrahent

Zmiana zarządu dała wiele widzę, moja firma współpracuje z Hydomatem i powiem szczerze wielkie zmiany i w zarządzie czy w poszczególnych działach. Teraz wizyta w celach biznesowych w tej firmie to czysta przyjemność. Coraz młodsza załoga w Hydomacie to idzie znacznie na plus!

Czyżby jakieś trzęsienie ziemi w firmie? Co się stało, że nie ma Ryby i Elki?

W firmie zmiany, głowy poleciały. Może firma będzie teraz lepiej zarządzana

Z opinią przedmówców muszę sie niestety zgodzić,lecz wszyscy pracownicy zaczynają widzieć światełko w tunelu. Ostatnio w firmie zrobiło się jakieś poruszenie, właściciele próbują zdobywać informacje od pracowników a nie od skostniałego zarządu. W zeszłym tygodniu została przeprowadzona ankieta!Mam cichą nadzieję, że ta firma wyjdzie na prostą :D

asena

Witam, byłam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Handlowiec-pracownik biurowy. Rozmowa niby spoko ale odniosłam wrażenie, że Pani Kierownik uśmiecha się na siłę. Jednak zamurowało mnie w momencie podania kwoty wynagrodzenia w okresie próbnym- 1900 brutto. Myślałam, że to żart!!! W ostateczności zaproponowano mi 2200 netto. Oczywiście zaproponowałam kwotę wyższą, tzn. około 2700 netto i kontakt "się urwał".

Ha PRL to jest bardzo dobra nazwa dla tej firmy...

Czyżby chodziło o dział sprzedaży? Pracowałem tam kilka miesięcy i podzielam tą opinię. Z tą panią nawet przez tłumacza nie idzie się dogadać, co miała na myśli wydając polecenie. Donosiciele są u niej na topie. Pozują na firmę nowoczesną, a w rzeczywistości jest to skansen PRL - u.

To dno. Pani [usunięte przez admina] , uważa się za specjalistę a tak naprawdę jest zawistna i zazdrosna. Uważa, że zna niemiecki a tak naprawdę jest beznadziejna. Jak tylko wyczuje, że ktoś jest lepszy od niej wykończy bez skrupułów. Lubi jak ktoś donosi i na tym bazuje. Płacą beznadziejnie a nawet gorzej. Żadnych perspektyw na rozwój i awans. Jak chcesz pracować wśród starych i nierreformowalnych ludzi to to jest właśnie to.

Zostaw opinię o Gerda Hydomat - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gerda Hydomat