Opinie o Hydomat sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hydomat sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hydomat sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydomat sp. z o.o. w Warszawa

Czy pracownicy Hydomat sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Paweł Nowy wpis

Nie tracić czasu to nie pracować dla tej spółki, trzeba zacząć od siebie jesteś fajnym człowiekiem to nim prostu bądź. Nie zrobili na mnie wrażenia byli jak nasze władze,na usługach wykonywali rozkazy ludzi a może za dużo powiedziane, nigdy nie było wiadomo kto tak naprawdę tym zarządzał.

Co jaki czas w Hydomat sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

haha Nowy wpis

Nie można się ubiegać o podwyżkę, bo firma tonie w długach

Gładki Nowy wpis

Dziękujemy szanownemu zarządowi za wspaniały prezent na święta! Nie zawiedliście i tym razem. Tak na poważnie brak mi słów żeby nie przelać pracownikom obiecanych pieniędzy na święta...

Mirek F.

Witam Czy ktoś może napisać jaka była atmosfera pracy na produkcji w czasie kierowania nią przez p. Marcina Czartoryjskiego ?

Dariusz
@Mirek F.

O, to znasz konkretne nazwiska? Niby jak skoro jesteś tylko kandydatem

Gładki
@Mirek F.

O wiele lepsza.

@Gładki

To spoko, że wam się podoba ale w sumie z jakiego powodu lepsza?

Gładki
@Marta

Podobało się kiedyś, teraz to parodia firmy.

Czy po rozmowie w Hydomat sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jak się pracuje z ludźmi z Hydomat sp. z o.o.?

Wszędobylski

Bardzo dobrze, każdy przynosi butelkę i zagrychę sam, nie ma sępienia na I zmianie, podobno na drugiej co zostanie niedopite po pierwszej mozna sobie dopić, zapraszamy na rekrutację

@Wszędobylski

Nie, no serio cały czas się tutaj pije? Czy opisujesz może po prostu spotkanie integracyjne? Bo jak tak to brzmi dobrze. ;)

@Wszędobylski

Czlowieku jesli mozna cie tak nazwac co za glupoty piszesz!!

@Wszędobylski

Taka osoba ktora oplowa swoich kolegow nie slusznie i (usunięte przez administratora) w swje gniazdo to jest gorszy niz szczur kanalowy!!

Czyli to nie był opis waszych wyjść integracyjnych? :( No ale jeśli z tego można wywnioskować, że każdego z was obarcza tym, że niby pijecie w robocie to faktycznie chamsko z jego strony. Jak widać może ktoś tu życia nie ma i dlatego wali takie głupoty w internetową przestrzeń. ;)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Hydomat sp. z o.o.?

Jacek

Hydomatu już nie ma, została tylko narzędziownia chyba pod nazwą "Impotent" czy jakoś tak. Nie polecam, rządzi tak rosół z wielu (usunięte przez administratora)

oliwka

szkoda że zmarnowałam tam tyle lat

Nowak

Stworzylem ten Zakład z niczego skompletowałem Załogę i park maszynowy dałem Zakładowi HYDOMAT światowej jakości konstrukcję i technologię i co się stało cały trud został zmarnowany ,obce firmy przejęły, logo Zakład podzielił losy innych fabryk warszawskich .zniknął z mapy Warszawy pod zabudową koszmarnej mieszkaniówki.Gratulacje dla destrukcyjnej działalności gospodarczej przedstawianej cynicznie jako sukces..Zmarnowac taki potencjał produkcyjny to niewybaczalny przejaw nieodpowiedzialności beztroski i braku jakiejkolwiek ambicji ludzi którzy dorwali się do zarządzania tym złotym jabłkiem z warszawskiego koszyka potencjału przemysłowego..

Na jakie benefity można liczyć w Gerda Hydomat?

xyz

Teraz, to już tylko na odprawy!

Wiecie czy Gerda Hydomat udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Wszędobylski

Oczywiście! i dodatkowo w zależności od upodobań w pakiecie jest sekretarka lub sekretarz

Hej czy w firmie GERDA HYDOMAT warto aplikować i są może jakieś dodatki socjalne ale inne jak imprezy integracyjne? jaka jest atmosfera ludzi na produkcji jestem młodą osobą po szkole i to była by moja 1 praca .

xyz
@Kasia

Na pewno warto dla emocji. a będzie jeszcze ciekawiej.

@xyz

Co mssz na myśli ciekawej ? I

@Kasia

Oj będzie się działo, oj będzie !

Hej jak to jest w tej firmie Gerda hydromat ,zalikowalam na ta prace na produkcje dostalam tel od kierownik i prxyjechalam pi badania i mialam przyjechać do firmy z dokumentami na 9:00 ,do kadr ale ze autobus stanął w korku to sie spóźnial 20 minut okazało się że kierownik mnie nie przyjemnie ,to co ja poradzę że byl korek ,,widać ze mie zależy im na pracownikach i jeszcze te marne zarobki dają,,

ordnung
@Ania

Nie dość, że się spóźniasz to jeszcze na dodatek nie znasz poprawnej nazwy pracodawcy. Czego się spodziewasz?

yyy

nic mnie tu n ie cieszy

Czy w Gerda Hydomat jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

śmieszek

Tak, reakcja jest taka że nikt nic nie robi :)

Nie warto !!!

Nie polecam Gerdy Hydomat, bardzo małe wynagrodzenia

Remigiusz

Jakie są mocne strony pracodawcy Gerda Hydomat?

Atmosfera pracy na produkcji bardzo dobra, za chłopaków można się dać pokroić. I to by było na tyle...

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Gerda Hydomat?

Odpowiedź

Lider-osoba która cieszy się w wybranej grupie społecznej autorytetem, władzą, która jest akceptowana.W związku z tym nie może to być osoba z zewnątrz .

Czy rzeczywiście, tak jak ktoś napisał w komentarzach, zarobki są niezbyt wysokie? Czy sytuacja w firmie uległa poprawie w ciągu ostatnich kilku miesięcy? A może poszukiwani są nowi pracownicy? Z góry dziękuję za świeże informacje.

@Michał

Poszukiwani są obecnie ślusarze i konstruktorzy. W firmie zaszły zmiany i to w "samej górze", co wyraźnie wpływa na jakość pracy i samej firmy. Atmosfera pracy jest fantastyczna, ludzie są bardzo życzliwi i we wszystkim pomagają. Obecnie zauważalne jest odmłodzenie kadry. Zarobki jakie sobie wywalczysz takie dostaniesz - i nie mówię tu o płacy minimalnej, pracownik z doświadczeniem swoje wyszarpie.

Operator xxl

Super atmosfera, kiepskie zarobki Moje sugestie dla Gerda Hydomat: Poprawić warunki wynagrodzenia

szch
@Operator xxl

Człowieku masz tyle dodatków, o co Ci chodzi: "Tak są dodatki socjalne, jak na Warszawę to naprawdę duże, wczasy pod gruszą, bony na święta itp... Imprezy integracyjne są. Jedna impreza z okazji powstania Hydomatu jest i nawet fajnie zorganizowane." Faktem jest, że ten co to pisał też się zmył! Pozdro!

Masakra
@szch

(usunięte przez administratora) impreza najważniejsza ! Zastanów się co piszesz pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Hydomat sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hydomat sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydomat sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydomat sp. z o.o.?

Hydomat sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 27 ocen.

Hydomat sp. z o.o.